banner526

banner533

banner513

AKP'li yönetici öldürüldü

Kent merkezinde matbaacılık yapan AKP Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyesi, evli ve 2 çocuk babası 33 yaşındaki Nevzat Atansever dün akşam işten çıkıp evine gitti. Saat 22.00 sıralarında teslim edilecek işler olduğunu ve gece çalışacağını söyleyerek evden ayr

Gündem 26.12.2008, 12:31 10.09.2018, 12:10
AKP'li yönetici öldürüldü

Kent merkezinde matbaacılık yapan AKP Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyesi, evli ve 2 çocuk babası 33 yaşındaki Nevzat Atansever dün akşam işten çıkıp evine gitti. Saat 22.00 sıralarında teslim edilecek işler olduğunu ve gece çalışacağını söyleyerek evden ayrılan Nevzat Atansever, matbaaya geldi.

Sabah işe gelen matbaadaki çalışanlar kapıyı açtıklarında patronları Nevzat Atansever'in cesediyle karşılaştı ve polise haber verdi. Gelen ekipler, Atansever'in başına sıkılan tek kurşunla öldürüldüğü saptadı ve olay yerinde inceleme yaptı.

Polis cinayeti aydınlatmak ve katili yakalamak için çalışma başlatırken AKP Van İl Başkanı Vesim Yaviç, olaydan büyük üzüntü duyduklarını söyledi. Cinayetin siyasi yönünün olup olmadığını henüz bilmediklerini kaydeden Vesim Yaviç, “Acımız çok büyük. Genç bir kardeşimizi kaybettik. Bu olayın en kısa zamanda aydınlatılmasını istiyoruz” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@