alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

AK Parti'den asgari ücret açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Turan asgari ücret ile ilgili, "Başta asgari ücret olmak üzere bütün konuları değerlendirip adım atmalıyız. Bu konuda biraz zamana ihtiyacımız var." dedi.

Gündem 02.11.2021, 20:02
AK Parti'den asgari ücret açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, düzenlediği basın toplantısında asgari ücret artışı ve asgari ücretin vergi dışı bırakılmasıyla ilgili gelen soruları cevaplandırdı.

Turan, dünyadaki konjonktürel gelişmelere bağlı olarak, farklı sosyal kesimlerin alım gücünde azalma olduğunu belirtti.

AK Partililerin asgari ücretle ilgili çözüme yönelik açıklamalarının hatırlatılması üzerine ise Turan, “Bahsettiğiniz arkadaşlarımızda çalışmaya ilişkin olarak verdiği kulis bilgileri önemli bilgiler. Dünyada bir sorun var, artan fiyatlar var, konjonktürel sorunlardan başta pandemi olmak üzere, savaşlar olmak üzere kıtlık olmak üzere bize de yansıyan etkiler var. Bunun da farkındayız ama bizim en büyük kıymetimiz milletimizle olan bağımız. Biz milletimizin bütün dertlerini biliyoruz, masaya yatırıyoruz, çözmek için adımlar atıyoruz. Asgari ücret başta olmak üzere bütün konuları değerlendirip adım atmak da bize yakışır diye düşünüyorum bu konuda biraz zamana ihtiyacımız var.” diye konuştu.


Yorumlar (7)
Koç 61 1 ay önce
Sizin filim'leriniz yedi bu milleti...!Zamana ihtiyacı varmış 50 yıldır millet asgari ücrete çalışıyor yetmedi mi ? Bu kadar verdiğiniz teşvikler hep patronlara kaldırın vergiyi sigortayı bak nasıl işler yoluna girer.
ziyaretçi 1 ay önce
"Biz milletimizin bütün dertlerini biliyoruz" demiş zatı muhterem. Dertlerini biliyorsunuz ama çözüm için oy oranının %50 nin altına düşmesini mi bekliyorsunuz? Yıllardır EYT liler haklarını arıyor. Bütçe imkanı yok dediniz durdunuz. Şimdi koltuk zorda olunca çalışma yapmaya başladınız. Siz milleti ancak sıcak koltuklarınızı korumak için seversiniz. Bunu anlayalı uzun zaman oldu. İnşAllah anlamayanlar da anlar.
Ali KAYA 1 ay önce
2071 yılı yeter mi?
Trabzonlu 1 ay önce
Bittik kükendik hala masal anlatıyorsunuz şu ceçim bir gelse bir cebimize onlira koyuyorsunuz öbüründen iki yüz alıyorsunuz ceplerimizde delindi bakalım ne alacaksınız
Trabzonlu 1 ay önce
Vergi Affını yapsanız ne olacak paramı varki vereceğiz af yapında durun markete artık zengin olan gidiyor biz bakkallara yazdırıp duruyoruz onlar olmazsa ne olacak halimiz
tt 1 ay önce
suriyelilere var ama bize yok.
vergilerimizi yiyin yedirin ama bize yokkk.
insan 1 ay önce
YORUMLARDAKİ ARKADAŞLAR.. MASA BAŞI İŞ ARAYACAĞINIZA OKUYUN VEYA TİCARET YAPIN ASGARİ ÜCRETE İHTİYACINIZ OLMAZ:)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@