kebir

Adil Öksüz'ün kayınbiraderi ABD bayrağını öperken görüntülendi

FETÖ darbe girişiminin kilit ismi Adil Öksüz’ün kayınbiraderi Abdulhadi Yıldırım, ABD'deki işyerinde Amerikan bayrağını öperken görüntülendi.

Adil Öksüz'ün kayınbiraderi ABD bayrağını öperken görüntülendi

Anadolu Ajansı ekipleri,  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimindeki kilit ismi  firari Adil Öksüz’ün kayınbiraderi Abdulhadi Yıldırım'ı, ABD'nin New Jersey  eyaletinde görüntüledi. 

Öksüz’ün kayınbiraderi Yıldırım'ın, New Jersey eyaletinin Manhattan  manzaralı Edgewater semtindeki lüks oto satışı ve tamiri yapılan işyerinde  müşterilerle ilgilenirken ve çalışanlarıyla konuşurken çekilen görüntüleri AA  objektiflerine yansıdı.

Hudson Nehri'nin kenarındaki River Road (caddesi) üzerinde bulunan bir işyerinin önünde, çeşitli markalarda çok sayıda lüks  otomobilin yer alması dikkat çekti.

Yıldırım'ın New Jersey'in lüks semtlerinden Ridgefield semtinde  oturduğu yaklaşık 550 bin dolar değerindeki üç katlı evinin önünde de çeşitli  markalarda 3-4 ayrı araç bulunuyor.

Adil Öksüz'ün eşi, Yıldırım’ın ise kardeşi olan Aynur Öztürk'te evin  önünde AA tarafından görüntülenmiş ve kendisine tahsis edilen Chevrolet Cruze  marka arabayı kullandığı kameralara yansımıştı.

FETÖ'CÜ YILDIRIM'IN AMERİKAN BAYRAĞI AŞKI

Adil Öksüz’ün kayınbiraderi Yıldırım’ın işyerine ABD bayrağı asmaya  çalışırken bunu önce kendisinin öptüğü, ardından yanındaki yeşil tişörtlü  çalışanına öptürdüğü görülüyor.

Yıldırım’ın Türk çalışanı daha sonra ABD bayrağını eline alarak  coşkuyla sallıyor.

Abdulhadi Yıldırım ve çalışanının sevgi gösterisinin ardından bayrak, işyerinin dış kısmına asılıyor.

Adil Öksüz'ün kayınbiraderi görüntülendi

Adil Öksüz'ün kayınbiraderi görüntülendi

Adil Öksüz'ün kayınbiraderi görüntülendi

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 12:38
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner393

banner427

banner424