banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

5 Belediye başkanı AK Parti'ye geçti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis'te AK Parti Grubu'na hitap ettiği konuşmasının ardından farklı partilerde bulunan ve AK Parti'ye geçiş yapan belediye başkanlarına rozet taktı.

Gündem 14.01.2020, 15:45
5 Belediye başkanı AK Parti'ye geçti

AK Parti Grup Toplantısı'nın ardından düzenlenen törende Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'ye geçen belediye başkanlarına rozetlerini taktı.

Kayseri İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek İYİ Partiden, Osmaniye Hasanbeyli Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu Saadet Partisinden, Osmaniye Böcekli Belde Belediye Başkanı Doğan Öztürk CHP'den istifa ederek, AK Parti'ye katıldı.

Öte yandan AK Parti'ye katılan belediye başkanları arasında Bağımsız Elazığ Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı ile Bağımsız Erzurum Olur Belediye Başkanı Sıddık Demircan da yer aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'ye katılan belediye başkanları ve AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Törenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Her hafta grup toplantılarımızda bu katılımlar devam edecek. Şu anda liste kabarık, kesinleşmeden açıklamayı doğru bulmuyorum. Listemizde şu anda kesinleşenlerin durumları belli. Mümkün oldukça Salı günleri grup toplantımızı ihmal etmeyeceğiz. Bu heyecanı beraber yaşayacağız. Beraber yürüdük biz bu yollarda..." ifadelerini kullandı.

İşte AK Parti'ye katılan belediye başkanları:

1- İYİ Parti'den Kayseri'nin İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek

2- Saadet Partisi'nden Osmaniye'nin Hasanbeyli İlçesi Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu

3- CHP'den Osmaniye'nin Böcekli Belde Belediye Başkanı Doğan Öztürk

4- (Bağımsız) Elazığ Keban İlçesi Belediye Başkanı Fethiye Atlı

5- (Bağımsız) Erzurum'un Olur ilçesi Sıddık Demircan


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@