7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Yol kenarında bulunan kadın cesedinin sırrı Jandarma tarafından çözüldü

Giresun'da yol kenarında bulunan kadın cesedinin sırrı çözüldü, şüpheli yakalanarak göz altına alındı.

Giresun 21.06.2022, 11:07 21.06.2022, 13:35
Yol kenarında bulunan kadın cesedinin sırrı Jandarma tarafından çözüldü

Giresun’da yol kenarında bulunan kadın cesedinin 40 yaşındaki Kırgız uyruklu Keremet Nyshanova’ya ait olduğu ve cinayete kurban gittiği öğrenildi. Olayla ilgili ise bir kişi gözaltına alındı.

Yol kenarında bulunan kadın cesedinin sırrı Jandarma tarafından çözüldü

Dün akşam saatlerinde Giresun'un Görele ilçesinde seyir halindeki bir sürücü tarafından yol kıyısında ceset bulundu. Cesedi gören vatandaşlar jandarmaya haber verdi. İhbar üzerine bölgeye gelen jandarma ve cumhuriyet savcısı yapılan otopsisinde ateşli silahla vurularak öldürüldüğünü belirledi.


Jandarma ekipleri gece boyunda sürdürdükleri çalışma sonunda cesedin Kırgız uyruklu Keremet Nyshanova’ya olduğunu belirlerken, katil zanlısını da kısa sürede tespit ederek yakaldı.

Olayla ilgili edinilen bilgilere göre, dün akşam saatlerinde Görele ilçesi Çömlekçi grup yolu üzeri Gültepe köyü girişi ilçe merkezine 6 km mesafede yol kenarına çalılıklar içerisine ateşli silahla vurularak atılmış kimliği belirsiz 30 yaşlarında bir kadın cesedi bulundu. Olayla ilgili yapılan çalışma sonucu cesedin Kırgız uyruklu 40 yaşındaki Keremet Nyshanova’ya ait olduğu belirlendi. Tabanca ile üç el ateş edilmek suretiyle Tirebolu ilçesinde öldürülen Keremet Nyshanova’nın Çömlekçi grup yolu üzerine atıldığı tespit edildi. Yapılan araştırmalar sonucu şüpheli M.A. (52) suç aleti ruhsatsız tabanca ile birlikte gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@