banner536

banner526

banner513

Kendi yolunun yapılmamasına kızdı ana yola zarar verdi

Giresun'un Eynesil ilçesinde yaşlı bir kadın tüm uyarılara rağmen yeni dökülen beton yolu kullanılamaz hale getirdi

Giresun 26.06.2020, 17:20
Kendi yolunun yapılmamasına kızdı ana yola zarar verdi

Giresun’un Eynesil ilçesinde belediye tarafından yeni dökülen beton yol yaşlı bir kadın tarafından kazma ile zarar verildi.
Giresun’un Eynesil ilçesi Gümüşçay Mahallesi Abdigil Semtinde Eynesil Belediyesi tarafından yapılan yola çevredeki bir kadın tarafından kullanılamaz hale getirildi. Belediye işçilerinin uyarılarına rağmen elinde kazma olan kadın henüz beton dökülmüş yolu tarla kazar gibi kazmaya devam etti.Yolun önemli bir kısmana zarar veren kadın daha sonra oradan uzaklaşıp gitti.

"Yapma ana" demelerine aldırış etmedi
O anlar ise belediye işçileri tarafından cep telefonu ile görüntülendi.
Görüntüde belediye işçilerinin, "Yapma, etme anacığım yazıktır, günahtır, polisi arayacağız" denilmesine rağmen kadın betonu kazmayı sürdürdü.
Olayla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz ise "Vatandaşımızın kendi şahsi yol talebi vardı. Bizde önce ana yolu betonlayıp daha sonra tali yola beton dökeceğimizi iletmemize rağmen , önce kendi yolunun yapılmamasına tepki gösteren vatandaşımız bu şekilde yola zarar verdi. Üzücü bir durum" ifadelerini kullandı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Nenemm 2 hafta önce
Has etmiş nenem bu ülkede ya öleceksin değerin bilinecek ya intahar etmeye kalkacaksin değerin bilinecek yada böyle yapacaksın fuzuli yerlere para verileceğine güzel ülkemin guzel köylerine ninelerine dedelerine teyzeleri ne yardım edilsin önce lüzumlu iş sonra angarya
ANA 2 hafta önce
DIREN ANA .
NET61 OSMAN 2 hafta önce
Akli dengesi yerindemi b iir ona bakmak lazim eger akli dengesi yerindeyse o zaman gereken cezayi almali hapis veya agir para cezasi devletin malina zarar veremez kim olursan ol bu kadar net
SAYGILAR NET 6 1 OSMAN
TRABZON
yorumcu 2 hafta önce
Yol yaptik diyenlere gelsin..
King 2 hafta önce
Neneyi de dinlemek lazım ya aklı gitti yada çok öfkelendirdiler...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@