banner556

İstanbul Milletvekilinden Giresun'a bağış

TBMM İdare Amiri Hasan Turan’dan Giresun’a korona virüs bağışı geldi.

Giresun 29.03.2020, 21:35
İstanbul Milletvekilinden Giresun'a bağış

AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, memleketi Giresun’da ve İstanbul’da bulunan 400 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı yapacak.


Aslen Giresunlu olan, TBMM İdare Amiri ve İstanbul milletvekili olan Hasan Turan masraflarını kendi bütçesinden karşılayacağı şekilde 400 aileye yaklaşık 48 bin liralık yardımda bulunacak. Kızılay tarafından hazırlanılacak olan gıda yardım kolilerinde her bir ailenin bir aylık gıda ihtiyacı bulunuyor. Kısa süre içerisinde hazırlanacak olan gıda kolilerinin korona virüs sebebiyle zor günler geçiren vatandaşlara kaymakamlık ve valilik aracılığıyla dağıtılacağı belirtildi.

Yorumlar (7)
Sabri, Adem, Cemal, Necati Gör Bunu 11 ay önce
Sabri vekil resim sergisi açmıştı en son, Sabri, Adem, Cemal ve CHP'li Necati Giresun için ne yapmış bilen yok. İnşAllah şu haberi olur da örnek alırlar.
Emine 11 ay önce
Helal olsun
Fatih Gedik 11 ay önce
Helal olsun vekilim sizin gibi duygulu ve duyarlı insanlarimiza her zaman ihtiyaç var yüreğinize sağlık ❤️
Myigit 11 ay önce
Paketi neden Kızılay hazirluyor ? Parasi verilmis Herhangi bir gıda toptancısı hazirlayamaz mı? Kızılay dan vekile kıyak çekme olmasin?
Serpil yagmu 11 ay önce
Sağolun sayın vekil
Murat yavuz 11 ay önce
Helal olsun Allah size işinizde yükselme ve rızkınıza bolluk versin .
Giresun lu 11 ay önce
48000 tl ye 400 aile ye 1 ay yetecek yardım yapılacak yani 120 tl ye 1 aileye 1 aylık gıda yardımı olacak. nerede varsa 120 tl ye 1 aylık gıda bende alayım parazını cebimden vererek

Gelişmelerden Haberdar Olun

@