banner526

banner533

banner535

İşçinin feci ölümü

Giresun'da bir işçi inşaattan düşerek hayatını kaybetti

Giresun 23.05.2019, 16:32
İşçinin feci ölümü

Giresun merkez Kavaklar Mahallesi’nde bir inşaatta çalışan Hüseyin Büyükaydın (38) inşaatın 4. katında çalışırken dengesini kaybederek yere düştü. Ağır yaralanan Büyükaydın, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti. 

Büyükaydın’ın naaşı Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılırken, olayla ilişkin inceleme başlatıldı. Giresun’da son 20 gün içinde inşaattan düşerek hayatını kaybeden işçi vakasında 3’e yükseldi. 5 Mayıs günü Necip Keskin (65) merkeze bağlı Gedikkaya mahallesinde çalıştığı inşaattan düşerek hayatını kaybetmiş, 15 Mayıs günü ise Tirebolu ilçesinde bir inşaatta çalışan Ramazan Kayar (43) 6. kattan düşerek hayatını kaybetmişti. Son olarak da merkez Kavaklar Mahallesi’nde bir inşaatta çalışan Hüseyin Büyükaydın (38) inşaatın 4. katında çalışırken dengesini kaybederek yere düştü. Ağır yaralanan Büyükaydın, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti. 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
İnsan şeytanları 1 yıl önce
Koruyucu korkuluk yapılmazsa kaza kaçınılmaz oluyor Almanyada böyle kazalar olsun olmasın o inşaat şirketinin hayatını söndürürler Alman Devleti güvenliğe çok önem verir. Ama Tayyip ülkesinde kimse bunları düşünmez cebini düşünür
Ahmet Rıza Güner 1 yıl önce
Yeterli güvenlik önlemi alınmadığı için ölen işçilerimizden sonra iş kazası diyenlere bir uyarımız var. Biz bunlara iş cinayeti diyoruz. Yani bir kaza önlenebilirken önlenemiyorsa bu bir kaza değil cinayettir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@