Giresun'da yakalanan terörist hakkında Flaş gelişme!

Giresun’un Dereli ilçesindeki Kulakkaya Yaylası'nda gittiği kahvede bulunanlar tarafından yakalanan 'Aram' kod adlı PKK'lı terörist Mustafa Tolucan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Giresun 06.11.2017, 15:54
Giresun'da yakalanan terörist hakkında Flaş gelişme!

Dereli’nin Kulakkaya Yaylası kırsal kesiminde 23 Ekim’de yayla merkezine gelen ve girdiği kahvede bulunanlar tarafından yakalanan 'Aram' kod adlı terörist Mustafa Tolucan’ın Giresun İl Jandarma Komutanlığındaki işlemleri dün akşam tamamlandı. İşlemlerinin ardından Dereli Adliyesi’ne sevk edilen Mustafa Tolucan, burada çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Jandarma tarafından ifadesi alınan ve bölgede yer tespiti yaptırılan terörist Tolucan, ifadesinde, "Biz 3 aydır bölgede nefes alamıyoruz. Baktığımız, hareket ettiğimiz her yerde zırhlılar ve asker var. Bölgede sıkışmış durumdayız, yiyecek bulmakta zorlanıyoruz” demişti.

Ayrıca teröristin ifadesi doğrultusunda bir süre önce Yağlıdere’de bir çift teröristlere yardım ve yataklık suçundan tutuklanmıştı.

 

Yorumlar (4)
Trabzonlu 3 yıl önce
Asin bunu ipe
Hakan 3 yıl önce
Iyi hapiste besleyin 10 yil sonrada af cikar ozgur kalır
Hasan koç 3 yıl önce
Öyle bir başlık attınız ki flaş gelişme diye ne yapsalardı yani serbest mi bıraksalardı Allah Allah tutuklanacak tabi keşke idam olsa da asılsa.
uğur yalçın 3 yıl önce
Hangi ipe bahçelinin attıgı ipemi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@