banner556

Giresun'da savcıyı vuran mübaşirin bir vukuatı daha ortaya çıktı

Giresun'un Tirebolu ilçesinde Cumhuriyet Savcısı'nı silahla kolundan yaralayan mübaşir 5 yıl önce de oğlunun okul müdürünü darp etmiş

Giresun 09.09.2020, 19:25 09.09.2020, 19:31
Giresun'da savcıyı vuran mübaşirin bir vukuatı daha ortaya çıktı

Giresun’un Tirebolu ilçesinde bugün adliye içerisinde Cumhuriyet Savcısı'nı silahla kolundan vurarak yaralayan mübaşir M.K.'nın 5 yıl önce de oğlunun okul müdürünü darp ettiği ortaya çıktı.

Koca'nın bugün de kendisinden alacağı bulunan bir şahsın şikayeti üzerine Cumhuriyet Savcısının hakkında dava açılmasına izin vermesine kızarak savcıyı silahla kolundan yaraladığı öğrenildi.

Giresun’un Tirebolu ilçe adliyesinde bugün yaşanan olayda adliyede görevli mübaşir M. K. Cumhuriyet Savcısı ile tartıştı. Çıkan tartışmada M. K., kendisine ait silahla Cumhuriyet Savcısı Yunus Emre Ersoy’u kolundan silahla vurarak yaraladı. Yaralı savcı ambulansla önce Tirebolu Devlet Hastanesi’ne ardından da Giresun Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. M. K. olay sonrası polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken, Koca'nın kendisinden alacağı bulunan bir şahsın şikayeti üzerine Cumhuriyet Savcısının hakkında dava açılmasına izin vermesine kızarak savcıyı silahla kolundan yaraladığı öğrenildi.

Öte yandan Mübaşir M. K.'nın 5 yıl önce Tirebolu ilçesinde Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlkokulu'nda okuyan çocuğunun öğrenciler arasında çıkan arbede sonucu yaralanmasına kızarak okula gittiği ve tartıştığı okul Müdürü Ömer Göbel’i döverek hastanelik ettiği ortaya çıktı.

Giresun’un Tirebolu ilçesinde Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlköğretim Okulu Müdürü Ömer Göbel, odasına giren öğrenci velisi, M.K. tarafından feci şekilde dövülerek hastanelik edilmişti. Yaşanan olaylar ise güvenlik kameralarına yansımıştı.

Yorumlar (3)
Ercan 5 ay önce
Cmuk muş infazın ertelenmesiymiş, af mış bunlar sürdükçe suçlar artarak devam eder. Darpta bile hapis kaçınılmaz olmalı. Tekrar yaptımı cezası katlanmalı. Tekrar yaptı mı tekrar katlanmalı. Şimdi çok merak ediyorum savcıyı yaralayınca ne ceza alacak! Çok sürmez 1-2 yıl sonra çıkar ve yeni bir kurbanın canını yakar.
Ahmet 5 ay önce
Ercan sana kalsa mübaşiri idam edersin, alacak verecek davasında savcının ne işi var.
Adalet 5 ay önce
Bazıları bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyor. Ne demek savcının ne işi var, yazıyıdamı okumuyorsunuz .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@