7m


7m

hyundai

Giresun'da dilencinin üzerinden çıkan para şaşırttı

Giresun'da Yakalanan dilencinin üzerinden 1000 lira çıktı.

Giresun 14.10.2020, 12:56
Giresun'da dilencinin üzerinden çıkan para şaşırttı

Giresun’da Gazi Caddesi üzerinde zabıtaların yakaladığı kadın bir dilencinin üzerinden 1000 lira para çıktı.

Giresun Belediyesi Zabıta ekipleri, haksız kazanç elde eden dilencilere yönelik denetimlerini sürdürürken şehrin en işlek caddelerinden ona Gazi Caddesi üzerinde insanların duygularıyla oynayarak özellikle yaşlı kişilerden para almaya çalışan kadın bir dilenciyi yakaladılar.

Ekipleri tarafından Zabıta Müdürlüğü'ne götürülen kadına kabahatler kanununa göre gerekli cezai işlem uygulanırken, kadının üzerinden çıkan 1000 lira paraya el konuldu.

Giresun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, halkın huzurunu kaçıran dilencilere yönelik denetimlerin sık sık devam edeceği bildirildi.

Ayrıca vatandaşların dilenciliği meslek haline getiren bu kişilere para vermemeleri ve gördükleri takdirde Zabıta Müdürlüğüne ihbar etmeleri istendi.

Giresun'da dilencinin üzerinden çıkan para şaşırttı


Yorumlar (3)
OFLU TÜRK 2 yıl önce
DİLENCİDE HATA YOK BUNLARA PARA VEREN SAF İNSANLARDA HATA KİMSE PARA VERMESİN BİTER BU İŞ
Bengu 2 yıl önce
VAllah dogru diyorsun ama bende icinde dahil bazen üzülüp veriyorum ve okdr emininki ihtiyacı olmadıgından . Salaklık yani
Hüseyin 2 yıl önce
Yaptığı duanın yarısını kendine yapsa dilenmez. O kadar dua ediyorlar ki madem geçerli birazda kendileri için etseler iyi olur. Bizim iyi niyetli saf insanlarımızın duygularını somuruyorlar. Yazik ve kardeşim yazık. Dilenecekleri yeride iyi seçiyorlar. Kalabalık yerler ve Camii önleri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@