banner526

banner533

banner535

Giresun Adası'nda düğün için 1 Milyon Dolarlık teklif!

"Eğer izin verilirse 1 Milyon Dolarlık bütçeyle düğünümü burada yapmak istiyorum"

Giresun 06.05.2017, 11:36 18.05.2017, 11:18
Giresun Adası'nda düğün için 1 Milyon Dolarlık teklif!
Giresun’a gelen Arap gazeteci, televizyoncu ve sosyal medya fenomenleri Karadeniz’in yaşanabilir tek adası olan Giresun Adası ve kalesine hayran kaldı. Bahreynli sosyal medya fenomeni Abdulaziz Humeyni "Eğer yetkililer destek verirse düğünümü burada yapmak istiyorum. Düğün için kendime 1 milyon dolar bütçe ayırdım" dedi.

Giresun Valiliği, Giresun Turizm Altyapı Hizmet Birliği (GİRTAB), Türk Hava Yolları ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından Giresun ve Ordu’ya davet edilen yaklaşık 20 Arap gazeteci, televizyoncu ve sosyal medya fenomeni Karadeniz’in yaşanabilir tek adası olma özelliği taşıyan Giresun Adası ve Kaleyi gezerek tanıtım için fotoğraf ve videolar çekti.

Bahreyn’de ünlü sosyal medya fenomeni Abdulaziz Humeyni ilk defa Giresun’a geldiğini belirterek, "Daha önce Türkiye deyince akla İstanbul, Ankara geliyordu. İstanbul ve Ankara dışında farklı alternatifler varmış" dedi.
Giresun Adası'nda düğün için 1 Milyon Dolarlık teklif!

"Düğünümü Giresun Adası'nda yapmak istiyorum"
Ada’da kendisini çeken farklı bir şeyler olduğunu kaydeden Humeyni, eğer izin verildiği taktirde düğününü Giresun Adasında yapmak istediğini ifade etti.

Düğünü için kendisine 1 milyon dolar bütçe ayırdığını belirten Humeyni, "Ben Körfez ülkelerinde tanınan sosyal medya fenomenlerinden biriyim. İlk defa Giresun’a geliyorum. Giresun bölge olarak harika bir bölge. İlk defa gelmeme rağmen özellikle kale ve ada çok güzel. Adada farklı bir şeyler var. İlk defa gördüğüm şeyler ve ben çok etkilendim. Çok beğendim ve eğer yetkililer destek verirse ileriki dönemlerde düğünümü burada yapmak istiyorum. Şuan evlenmek için 1 milyon dolar bütçe ayırdım eğer olursa düğünümü bu ayırdığım bütçe ile burada yapmak istiyorum" şeklinde konuştu

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@