7m


7m

hyundai

Erdoğan talimatı verdi, kamulaştırma başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile kamulaştırma başladı

Giresun 12.07.2019, 12:26 12.07.2019, 14:03
Erdoğan talimatı verdi, kamulaştırma başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile Giresun’un Bulancak ilçesindeki Sarayburnu Camisi’nin çevresinde kamulaştırma çalışması başlatıldı. 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Seçim öncesi verdiğimiz en önemli sözlerden biri olan Sarayburnu Camisi çevresi kamulaştırma işlemlerine başladık. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın desteği ile yaklaşık 7 milyon lira bedelle, kamulaştırma ve dönüştürme işlemlerini tamamlayacağız. Verdiğimiz tüm sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyoruz. İlçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. 

Yapılacak kamulaştırma ile alanda bir millet bahçesi ve külliye hizmete girecek. 


Yorumlar (2)
yakun 3 yıl önce
"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile Giresun’un Bulancak ilçesindeki Sarayburnu Camisi’nin çevresinde kamulaştırma çalışması başlatıldı." Şu ifadelere bakar mısınız. Türkiye bir Hukuk devletimi? Yoksa bir kasaba devletimi? Hukuk devletinde işler yazılı kurallara göre yürütülür. "Talimat" ne demek. Ülkemizin yönetim şekli olan Cumhuriyet yönetiminden vaz geçilip de yönetim şeklimiz krallık mı oldu da bu şekilde ifade kullanıyorsunuz? Yoksa Türkiye de bir şeyler değişti de bizim mi haberimiz yok.
Çetin bayraktar 3 yıl önce
İyi tamamda zamanında olur olmaz yerlere inşaat yaparken bunları görmedinizmi Karadeniz’in dengesini bozdunuz şimdi de istimlak yapacaklarmış duyda inanma

Gelişmelerden Haberdar Olun

@