banner526

banner533

banner513

Amerika'da koronavirüse yakalanan Giresunlu gazeteci dönmek istiyor

ABD’de korona virüs testi pozitif çıkan Gazeteci Candemir Sarı Türkiye’ye dönmek istiyor

Giresun 03.05.2020, 11:48
Amerika'da koronavirüse yakalanan Giresunlu gazeteci dönmek istiyor

Bir süredir ABD’nin New York şehrinde yaşayan Giresunlu gazeteci Candemir Sarı’nın yaptırdığı korona virüs testi pozitif çıktı. Sarı, tedavi için Türkiye’ye gelmek istediğini söyledi.

Amerika Birleşik Devletleri’nden Giresun’a çok üzücü bir haber geldi. Giresun basınının duayenlerinden Sürekli Sarı Basın Kartı sahibi Candemir Sarı’nın, Amerika’da yaptırdığı korona virüs testi pozitif çıktı.

Tedavi altına alınmayarak evine gönderilen Sarı, tedavi için Türkiye’ye gelmek istediğini söyledi.

Sarı verdiği bilgide, "Korona virüs semptomları görülmesi üzerine hastaneye giderek test yaptırdım. Testimin ardından 'Türk sen koronasın' denilerek, hastanede tedavi altına alınmadan eve gönderildim. Ailem Türkiye’de ben ise burada çalışıyorum. Rahatsızlığımın giderek artacağından ve tedavi olma imkanımın bulunmayacağından endişe ediyorum. ABD’deki şartlar tedavi olma şansımı zorlaştırmaktadır. Bu nedenle Türkiye’ye gelmek ve orada tedavimin devam etmesini istiyorum. Bu konuda yetkililerden yardım bekliyorum" dedi.

Yorumlar (1)
Misafir 6 ay önce
Bu amerikasızda yapamıyorsunuz hem dış ğüç hem büyük şeytan hem israilin yahudi lerim hamisi ağbisi koruyucusu hem dinsiz imansız hem Müslüman düşmanı ama resim çekilin yer müsiad usa Müslüman iş adamları derneği ne işiniz var o ülkede aynı fettullah ğibi seni. Niye haber yapıldığında ortada müsiad aldırır seni şimdi sonra yine dönersin abd ye aynı kızlarının başörtüsü yüzünden türkiyede okutamadım mağdurum nerde okuttum abd de nereden mezun abd den çok mağdur olmuşsun yahu biz ancak köyden çarşıya zor inebilirken bunlar abd de çoluk çocuk okutup mağdur olur oranın kültürü o zaman sorun olmaz bir uçak bileti ne kadar acaba abd ye önce bunları sorgulayın müsiad usa

Gelişmelerden Haberdar Olun

@