Modern Pozitif Bilimler

banner513

Akaryakıt istasyonunda alarm! Tüm yollar kapatıldı

Giresun'da LPG tankerindeki sızıntı ekipleri harekete geçirdi.

Giresun 03.08.2020, 23:29 03.08.2020, 23:34
Akaryakıt istasyonunda alarm! Tüm yollar kapatıldı

Giresun’un merkez ilçesinde bir akaryakıt istasyonuna gelen LPG yüklü tankerin boşaltma sisteminde sızıntı meydana gelmesi nedeniyle istasyon çevresindeki tüm yollar trafiğe kapatıldı.

Giresun’un Merkez ilçesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonuna saat 20.30 sıralarında LPG boşaltmaya gelen 25 AY 444 plakalı tankerin boşaltma sisteminde sızıntı olmasından ve yerel imkanlar ile arıza giderilemediğinden dolayı istasyona komşu olan Atatürk Bulvarı, Fatih Caddesi ve Mehmet Laçin Caddesi trafiğe kapatıldı. Samsun’dan gelecek teknik ekip tarafından arıza giderilinceye kadar çevredeki tüm yollar tedbir amaçlı trafiğe kapatıldı.

Görevliler tarafından akaryakıt istasyonuna yakın apartmanlarda oturan vatandaşlara uyarılar yapıldı ve itfaiye ekiplerinin olay yerinde hazır bekletildiği bilgisi verildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
BALLU 2 ay önce
ŞEHİR MERKEZİNDE AKARYAKIT İSTAS YONLARI KALDIRILSIN BUNU İZİN VERENLERDE ZATEN BEYİN YOK BEYİN OLSA İZİN VERMEZDİ
Metin 2 ay önce
Zamanında bunlara rant elde etmek için şehir merkezine iş yeri açmak için yetkililer ruhsat veriyor sonrada bu olaylar oluyor ben buradan c. Savcılarına sesleniyorum burada kimin kusuru var onlar hakkında soruşturma açın halkın canı bu kadar ucuz değil
Vatandaş 2 ay önce
Şehirler git gide genişlemekte örneğin izmir,istanbul istasyonların hepsi dışarda olsa ayda kaç tl yakıtı sadece yakıt almak için kullanacak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@