Türkiye'nin günlük koronavirüs ve aşı tablosu açıklandı

Türkiye'nin günlük koronavirüs ve aşı tablosu açıklandı

GENEL 24.07.2021, 19:36 24.07.2021, 19:55
Türkiye'nin günlük koronavirüs ve aşı tablosu açıklandı

Türkiye'de son 24 saatte 221 bin 463 Kovid-19 testi yapıldı, 12 bin 381 kişinin testi pozitif çıktı, 58 kişi hayatını kaybetti.

Kovid-19'la mücadele kapsamında son 24 saatte birinci, ikinci ve üçüncü doz toplam 1 milyon 106 bin 966 aşı uygulandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca "Vaka sayılarındaki artış devam ediyor. Bu durum hastaneye yatışlara da yansıyabilir. Bundan korunmanın yolu tedbirlere uymak ve aşı olmak. Vakit kaybetmeyin aşınızı olun. Tedbirden taviz vermeyin." dedi.

Türkiye'nin günlük koronavirüs ve aşı tablosu açıklandıTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Hayat 2 ay önce
Şimdi de aşı oldum bana bişe olmaz , benden sana zarar gelmez diyen çok bilmişler türedi. Bu gidişle kışın yeni dalgalar yolda…
mehmet Çetin 2 ay önce
Devlet artık bu olaya el atmalı. Bunlar aşı olmayı reddettiği için virüsün mutasyon geçirme ve aşı olanları da tehdit edecek hale gelme olasılığı artıyor. Bunlar aşı olmadığı için 4. dalga ihtimali giderek yükseliyor. Bunlar aşı olmadığı için yeniden bir kapanmanın gündeme gelmesi ve insanların bir kez daha işsiz ve aşsız kalması ihtimali beliriyor. Bunlar aşı olmadığı için aşının etkili olmadığı yüzde 5-6’lık kitlenin canı tehlikeye giriyor. İnat uğruna bu ülkeye bu kötülüğü yapmaya kimsenin hakkı yok.
Antikus 2 ay önce
Dvelet?? hani su mesafeli durum maske takim 3-5 kisiden fazla kalabalik olmayin dedikleri zamanda milleti koyun sürüsü gibi salonlara doldurup nutuk atanlardanmi bahsediyorsunuiz?? yoksa millete sokaga cikma yasagi uygularken davar sürülerine miting yapadanmi bahsediyorsunuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@