Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı

GENEL 20.04.2021, 20:31 20.04.2021, 20:39
Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı

Türkiye'de son 24 saatte 322 bin 128 Kovid-19 testi yapıldı, 61 bin 28 kişinin testi pozitif çıktı, 346 kişi hayatını kaybetti.

Ağır hasta 3 bin 375 oldu, 55 bin 592 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 3 milyon 792 bin 129'a yükseldi.

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandıTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Hamza bucak 6 ay önce
Ne olacaktı başka ülkeyi yönetenler hiç bir kurala uymuyor onbinlerce kişinin ğeldiği konğreleri yapan ki lebaleb diye utankadan teşekkür eden kim buğün daha biz ailemizden ölen insanları üç beş kişi son vedamızı yapamadan defnetmek zorunda kalırken kedi ölüsü ğibi nur cemaatinin bilmem ne isimli şeyhi içişleri bakanı uda dahil olduğu binlerce kişiyle cenaze namazı kılıyor millet üst üste definde peki bizim cenazelerimizin suçu ne içişleri bakanıı efendi veya o kadsr ğara cezası kestirdiğin insanların suçu ne kural varsa herkes için yoksada herkes için değilmi hakkım sana ve ağanıza haram olsun hakkımı helal etmiyorum Allah katında anladın haram olsun Allah hakkımı sizden alsın
Barış 6 ay önce
Allah sonumuzu hayır eylesin bu kapanma olmadan sanırım memlekette insan kalmıcak ! Malesef kendi canımız dan birisi vefat etmedikçe bu hastalığın ne kadar ciddi olduğunu anlamayacagiz ! Lütfen aşı olalım şu illet bitene kadar gerekli özveriyi gösterelim .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@