7m


7m

hyundai

Trabzon'dan Almanya'ya direkt karantinasız uçuşlar başladı

Trabzon'dan Almanya'da 3 noktaya direkt, 11 noktaya ise aktarmalı karantinasız uçuşlar başladı.

GENEL 06.06.2021, 11:10
Trabzon'dan Almanya'ya direkt karantinasız uçuşlar başladı

Almanya Türkiye'yi 'çok yüksek riskli' ülke statüsünden çıkarıp 'riskli ülkeler' listesine dahil etmesiyle ile birlikte bugünden itibaren bu ülkeye seyahat edecek yolcular, zorunlu karantina uygulamasından muaf tutulacaklar. SunExpress, Trabzon'dan Almanya'nın 3 şehrine direkt uçuş imkanı sunuyor. Bu şehirler Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart.

Türkiye’de 17 kentten Almanya’da 14 noktaya direkt tarifeli sefer sunan SunExpress, bugün itibarıyla karantinasız Almanya seferlerinin başladı.

Türkiye ile Almanya arasında seyahat edecek yolcular her iki ülkeye girişte PCR veya hızlı antijen testi sonuçlarından birini veya aşı sertifikası ya da Covid-19 hastalığının son 6 ay içinde geçirildiğine dair resmi otoritelerce düzenlenen belgeyi ibraz etme zorunluluğu bulunuyor.

SunExpress’in Antalya, İzmir, Ankara, Samsun, Adana, Gaziantep, Diyarbakir, Trabzon, Eskişehir, Kayseri, Elazığ, Konya, Hatay, Bodrum, Dalaman, Zonguldak ve Malatya olmak üzere Türkiye’de toplamda 17 şehirden direkt karşılıklı sefer sunduğu Alman destinasyonları şu şekilde: Berlin, Bremen, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln, Leipzig, Münih, Münster, Nürnberg, Saarbrücken ve Stuttgart.


Yorumlar (2)
Ferdi 1 yıl önce
Gelmiyoruz.Bizde korona var.Size de bulaştırırız Allah korusun.Türkiye nadıl olsa pir-i pak
Trabzon Çelebi 1 yıl önce
Trabzon Çelebi hava servisi ayvayı yedi..havalimanı Dış şut altı yıkılıp yapılmalı...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@