7m


7m

hyundai

Trabzon'da market çalışanı ve vatandaş karşı karşıya geldi

Vatandaş market çalışanına böyle çıkıştı: Cumhurbaşkanı yalan mı söylüyor?

GENEL 26.03.2022, 09:36 26.03.2022, 12:05

Trabzon'un Araklı ilçesinde bir zincir markette vatandaş ile çalışan karşı karşıya geldi.

Markete şeker almaya gelen vatandaş markette şeker kalmadığına ikna olmadı. Şekerin markette stoklandığını iddia eden vatandaş çalışanın 'gel depoya birlikte bakalım' sözleriyle de ikna olmadı.

Market çalışanlarını yalan söylemekle suçlayan vatandaş 'o zaman cumhurbaşkanı yalan söylüyor. Ben iki metre karın içinden geldim buraya ihtiyacım var' diyerek isyan etti. Tartışma diğer market müşterilerinin araya girmesiyle son buldu.

ERDOĞAN MARKETLERİ İŞARET ETMİŞTİ

Marketlerdeki izdiham ve kuyruk görüntülerine sert tepki gösteren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ise yaşananlardan zincir marketleri sorumlu tutmuştu.

Erdoğan 8 Mart'ta muhtarlarla yaptığı toplantıda da "Ben muhtarlarımdan şunu istiyorum: Mahallenizdeki, köyünüzdeki marketlerde, bakkallarda gerçekten ayçiçeği yağı var mı, yok mu? Ama ben istiyorum ki, gerekirse sizler İçişleri Bakanlığımız adına bunların depolarını bile takip edip bize ihbar edeceksiniz bu stokçuları. Biz gereğini yapacağız" dedi.

"Bu devleti provoke etmeye çalışanlara gereken dersi vermek bizim boynumuzun borcudur" ifadelerini kullanan Erdoğan sözlerini "Bunlar stokçu, bunlar ayçiçeği yağını, zeytinyağını depoluyorlar utanmadan sıkılmadan rakamları yükseltiyorlar ve 'raflarda ayçiçeği yağı yok' diyerek böyle bir kampanyayı da yürütüyorlar" şeklinde sürdürdü.


Yorumlar (8)
uğur s 4 ay önce
evet dayı ,aç gözünü artık biri yalan söylüyor
gökhan 4 ay önce
garip dayım 20 yıl oldu hala recep tayyibe inanıyor
heykeltıras 4 ay önce
RECEP TAYYİP ERDOĞAN kadar taş düşsün kafanıza,
Ali 4 ay önce
Hala bişeylerin değişeceğine inanan varsa bu videoyu defalarca izlesin.
tugrul 4 ay önce
adına işlem yapmak ne ya.. zabıtan maliyen , mali polisin nerede senin haklı birbirine mi vurduracan .. :) nasi bir memleket ya... maydanoz satanı kovalayacaklarına merketleri kollasınlar ... ama olmaz illa bi bürokrata takılır geri vites yaparlar
Yomrali 4 ay önce
20 senede ülkenin geldiği nokta ışın garibi 20 sene onceci aynı noktadaydik diye millete masallar anlatan dayılar tarih tekerrür etti ama kafaları dank etmedi
wat 4 ay önce
o ne deyse doğridur
türbedar 4 ay önce
"Ben muhtarlarımdan şunu istiyorum: Mahallenizdeki, köyünüzdeki marketlerde, bakkallarda gerçekten ayçiçeği yağı var mı, yok mu? Ama ben istiyorum ki, gerekirse sizler İçişleri Bakanlığımız adına bunların depolarını bile takip edip bize ihbar edeceksiniz bu stokçuları. Biz gereğini yapacağız" dedi. istisnalar hariç MUHTARlar iş yapıyormu,çalışıyormu tam olarak ne iş yaparlar,37 yaşımdayım muhtarın yüzünü ömrü hayatımda 3 defa gördüm,

Gelişmelerden Haberdar Olun

@