alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

TOGG İstanbul Park’ta piste çıktı

TOGG ile ilgili yeni bir video paylaşıldı. Paylaşımda TOGG'un montaj süreci ve İstanbul Park pistindeki sürüş görüntüleri yer aldı.

GENEL 02.11.2021, 10:11 02.11.2021, 10:16

TOGG’un sosyal medya hesaplarından paylaşılan videoda, Türkiye'nin Otomobili'nin üretim ve montaj sürecine ilişkin yeni detayların yanı sıra aracın İstanbul Park pistindeki sürüş görüntüsü de yer aldı.

TOGG’dan Türkiye’nin Otomobili’ne ilişkin "Elektronik ve mekanik sistem onayı ile fonksiyonel prototip üretimi süreçleri Türkiye’de tamamlanan akıllı SUV cihazımız ön uygunluğunu aldı. Fonksiyonel prototiplerimizi güvenlik, termal, dayanım, dinamik ve performans testleri için akredite test merkezlerine gönderdik." ifadeleriyle yeni bir video paylaşıldı.


Yorumlar (1)
KOÇ 61 1 ay önce
Eğer bu yerli otomobili işini gerçekten tutturursak bu yüzyıl bizim yüz yılımız olur.Millet olarak ufkumuzun açılmasına yeni teknoloji projelerine ilham olup hayata geçirmemize vesile olacağına inanıyorum Erbakan Hocamızın sözünü hatılayalım burada "İman varsa imkanda var" yani İnanır gayret edersen Allah ta imkan verir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@