7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Kılıçdaroğlu'nun ÖTV vaadi gerçekleşirse hangi araç ne kadar olacak? işte o tablo

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun ÖTV vaadi hayata geçerse hangi araç kaç para olacak? CHP'liler bu tabloyu paylaşıyor.

GENEL 27.07.2022, 20:15
Kılıçdaroğlu'nun ÖTV vaadi gerçekleşirse hangi araç ne kadar olacak? işte o tablo

CHP lideri Kılıçdaroğlu, motor hacmi 1600 cc ve altı olan otomobillerde ÖTV'yi dörtte bir oranında indirme vaadinde bulundu. Kılıçdaroğlu'nun bu vaadinin hayata geçmesi durumunda hangi aracın kaç para olacağını gösteren bir tablo özellikle CHP'liler tarafından sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, KYK borçlarının faizine yönelik vaadinin ardından şimdi de motorlu taşıtlarda uygulanan Özel Tüketim Vergisi'ne (ÖTV) ilişkin vaadiyle gündeme geldi.

DÖRTTE BİR ORANINDA İNDİRİM

Kılıçdaroğlu, önceki gece sosyal medya hesabından yayınladığı video ile motor hacmi 1600 cc ve altındaki otomobillerde ÖTV'yi dörtte bir oranında indirme vaadinde bulundu.

İLK OTOMOBİLİNİ ALANA SIFIR ÖTV

CHP lideri daha önce ilk otomobilini alan gençler için sıfır ÖTV vaadinin de halen geçerli olduğunu belirtti. Kılıçdaroğlu, araç almayı düşünenlere de alımlarını bir süre erteleme çağrısında bulundu.

CHP'LİLER BU TABLOYU PAYLAŞIYOR

Kılıçdaroğlu'nun bu vaadinin hayata geçmesi durumunda hangi otomobil markasında ne kadar indirim olacağı vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Bununla ilgili hazırlanan bir tablo ise özellikle CHP'liler tarafından sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.

İşte paylaşılan o tablo;

Kılıçdaroğlu'nun ÖTV vaadi gerçekleşirse hangi araç ne kadar olacak? işte o tablo


Yorumlar (3)
Alperen Albayrak 3 hafta önce
Adam kaf dağından kar bağışlıyorum. Önce iktidar olsun da konuşsun!
CAPT,M,D, 2 hafta önce
TÜRKİYE İÇİN HAYAL BİLE EDİLEMEYECEK BİR TABLO,OTOMOTİVDE DÜNYANIN EN YÜKSEK VERGİSİNİ HATTA VERGİNİNDE VERGİSİNİ VERİYORMUŞUZ,BU HALKA YAZIK DEĞİ Mİ? ÖTV MANTIKLI RAKAMLARA ÇEKİLMELİ,RAKAMLARIN MAKUL SEVİYELERE İNMESİNİ İSTEMEYEN HALK VAR SA Kİ OLDUĞU GÖRÜNÜYOR O ZAMAN PAHAILIKTANYAKINMASINLAR,,,
önal 2 hafta önce
hayal tacirliği,yalakalık yapıyorsunuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@