7m

Çapkınoğlu

Eren Bülbül ismi Bergama'da yaşatılacak

İzmir Bergama'da belediye tarafından yapılacak olan parka "İyi ki varsın Eren" ismi verilecek.

GENEL 03.08.2022, 21:34
Eren Bülbül ismi Bergama'da yaşatılacak

İzmir'in Bergama Belediyesi Ağustos ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.  Alınan kararla 15 yaşında terörist saldırısında hayatını kaybeden Eren Bülbül'ün adı Bergama'da parkta yaşayacak.

Belediye Başkanı Hakan Koştu başkanlığında toplanan meclis, Kültür Merkezi Salonu'nda gerçekleştirildi. Temmuz ayında meclisin tatil olması nedeniyle haziran ayına ait meclis tutanaklarının onaylandığı oturumda daha sonra belediye başkanlığı, birimler ve komisyonlardan gelen konular görüşülerek karara bağlandı.

'İYİ Kİ VARSIN EREN' İSMİ PARKA VERİLDİ

İslamsaray Mahallesi'nde yeni inşa edilen İslamsaray Camii yanına belediye tarafından yapılacak olan parka 'İyi ki Varsın Eren' isminin verilmesi meclis toplantısında görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı. Alınan karar ile Şehit Eren Bülbül'ün ismi İslamsaray Mahallesi'nde yapılacak olan parka verilecek. Toplantının sonunda Başkan Hakan Koştu, alınan kararların Bergama için hayırlı olmasını diledi.


Yorumlar (1)
İsiyin 2 hafta önce
öcalan'a mektup yazdıranları habur'da teröristleri salıverenleri, megri megri diyenleri, öcalan'ı trt'ye çıkartanları unutma...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@