alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama! "Erken seçimin tarihi belli"

Erken seçim isteyen muhalefete Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yanıt: "Erken seçimin tarihi belli, Haziran 2023."

GENEL 25.06.2021, 17:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama! "Erken seçimin tarihi belli"

Muhalefet partilerinin erken seçim taleplerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hatay'dan yanıt verdi.

Seçim için tarihin belli olduğunu belirten Erdoğan, "Yatıyor kalkıyor 'erken seçim' diyorlar. Erken seçimin tarihi belli, Haziran 2023. Boşuna çabalamayın" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Hatay Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda konuştu. Muhalefetin sık sık dile getirdiği erken seçim çağrılarına Cumhurbaşkanı Erdoğan, yanıt verdi.

"BOŞUNA ÇABALAMAYIN ZAMANINDA OLACAK"

Erken seçimle ilgili tarihin net olduğunu vurgulayan Erdoğan, "Önümüzde 2023 seçimleri var. Sizlerden 2023 seçimlerine kadar tek bir gününüzü bile boş bırakmadan gece gündüz çalışmanızı istiyorum. Yatıyorlar, kalkıyorlar 'erken seçim' diyorlar. Boşuna çabalamayın seçimler zamanında olacak. Erken seçimin tarihi belli, Haziran 2023" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (24)
Lazz 6 ay önce
Secime gitmek bu dönemde yürek ister.MHP zorlarsa olur.İktidarin degişecegi bence kesin.Memleketin son 5 senesine yazik oldu.Darbe girişiminden sonra bu iktidarin degişmesi gerekiyordu ama olmadi sonuc ortada kaos.
vvvv 6 ay önce
degişim iyidir ve zaruridir gidişat iyi degil..
Davut kazancı 6 ay önce
20 senedir başta: işsizlikte rekor,pahalılık ta rekor,bir fabrika yapamadı.
Said 6 ay önce
Bu millet zillete 70 yıldır yönetimi vermedi vermeyecek. Bunu tüm CHP ve diğerleri en üst kademedekinden en alttaki ne kadar hepside bal gibi biliyor.
Davut 6 ay önce
Gül gül öldük :)
Hasan uysal 6 ay önce
Kirli işler partisi akp yok olup gideçek inşAllah
Gümüşhane 29 6 ay önce
akp oy verelimki Katarlılar Türkiyemde sınava girmeden doktora yapsın,Ama Türk gençleri iş bile bulamasın
GÜRKAN 6 ay önce
Bunun yalan olduğunu 100 defa yazdılar hala peşinden koşuyorsunuz. Irkçı ve yalancısınız. O yüzden de 2023'te yine kaybetmeye mahkumsunuz
Hasan 6 ay önce
Ekonomi izle Almanya'ya, SHA'larımızla Rusya, ABD ye kafa tutuyor hale geldik. Millet refah içinde zenginlik kuyruğunda, enflasyon yüzde üç. Zekat verecek fakir kalmamış ülkede. Türkiye istikrara kavuşmuş. Üçüncü hava limanı ile ülke uçuşa geçti. Ne seçimi? Türkiye kabile devleti değil. İnsanımızın huzurunu bozmak istiyorlar. İki yılda bir seçim eskidendi. Reis ne zaman derse o zaman. İsterse hiç seçim yapmaz. Başkanlık sisteminde karar her zaman devlet başkandır. İsterse seçim yapar, istemezse devam eder.
Kenan 6 ay önce
Şu muhalefet tam bir komedi. Her seçimi kaybediyorlar aradan 1 sene geçiyor hadi bidaha seçim yapalım diyorlar. Yine hüsran yine hüsran. İşin ilginç yanı akıllanmada akıllanmıyorlar. 2023 yine muhalefet için hüsran olacak. Boşuna hayal kurmayın az akıllı olun
;) 6 ay önce
2023 BİZİM REİSİM DÜŞMANLARIN YİNE KDURMAYA DEVAMKE BE BRO
yakun 6 ay önce
Millet kan ağlıyor, beyefendi gülüyor. Bir gün İnşAllah bu millette gülecek o zaman bakalım ne yapacaksın?
Salih 6 ay önce
İşte budur.
agnostik 6 ay önce
"Erken seçimin tarihi belli, Haziran 2023" böyle bir ifadeyi 7 yaşındaki bir çocuk kullansa, Normal seçim tarihi ne zamandı? şeklinde bir soruya muhatap olurdu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@