banner556

Bakan Soylu anlattı! HDP'liler masaları yumrukladı

Bakan Soylu PKK'lı teröristlerin öldürüldüğü operasyonu anlattı, HDP'liler masaları yumrukladı

GENEL 12.12.2020, 18:18
Bakan Soylu anlattı! HDP'liler masaları yumrukladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, teröristbaşı Abdullah Öcalan'a çok yakın bir teröristin öldürüldüğü operasyonu anlattığı anlarda HDP'li milletvekilleri ses eylemine başladı. Elleriyle masaları yumruklayan HDP'liler, Soylu'nun anlattıklarının duyulmaması için her şeyi yaptı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Meclis Genel Kurulu'nda HDP tarafından ortaya atılan iddialara yanıt vermek üzere kürsüye çıktı.

HDP'nin Kemal Kurkut hakkındaki iddialarını yanıtlayan Bakan Soylu, Kurkut'un polislere 'Kendimi patlatacağım' dediği gerekçesiyle etkisiz hale getirildiğini söyledi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ardından terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen bir operasyonun detaylarını da paylaştı.

PKK ELEBAŞLARINA YAKIN TERÖRİSTİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ OPERASYONU ANLATTI

Teröristbaşı Abdullah Öcalan, Duran Kalkan ve Murat Karayılan'a çok yakın bir teröristin adım adım takip edildiğini fotoğraflarla gösteren Süleyman Soylu, ardından F-16'larla operasyon düzenlendiğini söyledi.

HDP'LİLER DUYMAK İSTEMEDİ

Bakan Soylu'nun Meclis'te PKK'lı teröristlerin öldürüldüğü operasyonu anlatması üzerine HDP'li vekiller masalara vurup ses çıkararak eylem yaptı. HDP'liler, Soylu'nun anlattıklarının duyulmaması için her şeyi yaptı.

Bakan Soylu anlattı! HDP'liler masaları yumrukladı

Bakan Soylu anlattı! HDP'liler masaları yumrukladı

Bakan Soylu anlattı! HDP'liler masaları yumrukladı

Yorumlar (6)
Remzi 2 ay önce
Bunlara maaş veren devlet benim devletim deyildir nokta..
YORGUN 2 ay önce
O yumrukları kıvırıp uygun yerlerine sokmayan diğer vekillerde suç. önce meclisteki hainleri temizleyin. dağdaki daha rahat temizlenir.
x5461 2 ay önce
Daga cikmamiza gerek yok su yanimzdakileri yok edelim geri gelir
K.Atamee 2 ay önce
Halkın yüzde 95 i bu partinin kapatılmasını istiyorsa eğer,yüzde 5 ini yok sayarım,kapatırım bu partiyi.Resmen teròr çetesi örgütlenmesi.
Ahmet 2 ay önce
Kürtleri kışkırtmaya devam edin ki belki biz de Irak ve Suriye gibi oluruz.
Kenan 2 ay önce
Bizim kürtlerle sıkıntımız yok. Bizim sıkıntımız teroristlerle bu ermeni artığı vatan hainleriyle. Sen neden olayı kürtlere bağladın? Bu arada kürtlerde bi karar verip elini taşın altına sokmalı. Kendinize artık bi taraf seçin. Teroristlerlemi beraber olmak istiyorsunuz. Yoksa normal vatandaşmı olmak istiyorsunuz. Artık yeter şımarıklığı bırakın terörü destekleyip sonrada ağlayıp durmayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@