banner556

Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Bakan Fahrettin Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

GENEL 07.01.2021, 19:22 07.01.2021, 19:34
Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı.

Bakan Koca, "Bugün tespit edilen 1.370 yeni hastamız var. Ağır hasta sayımız her geçen gün azalıyor. Aktif vaka sayımızda sınırlı artış gözleniyor. Kısıtlama ve tedbirler netice vermeye devam ediyor. Kısıtlama ve tedbirlere uyarak mücadele edersek kazanacağız." dedi.

Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Yorumlar (4)
Gorona :D 2 hafta önce
Azalıyor evet Ölüm olunca azalır ..
Trabzonlu 2 hafta önce
Sayın bakan dünya nufüsünün %5 aşı oldu bizim açılardan ne haber. Dünyaya para dağıtıyoruz. Sizde akıl çok.. İsterseniz o dışarıdan borç alınan bize yazılan borç para ile Pfizer aşısını alında halka aşı yapın
borabay 2 hafta önce
Allah bir derseniz inanırım. Sinovac aşısı için bakan efendi başarı oranı %91.5 demişti. bu gün Brezilya sonuçları açıkladı %78.. Aşıyı DMO getirecek dedi, İthalatçı bir şirket çıktı. Aralık 11 de aşı Türkiyede dedi bugün ocak 7 aşı maşı hala ortada yok. Hastayı, Öğrenciyi müşteri gören bir zihin yapısına teslim olduk vesselam.
Emrah Dervişoğlu 2 hafta önce
Tabii tabbii, Çin’de niye aşı yok? Neden vurulmuyor ulann!!!
Yok efendim hastalığı yenmişler, hadi ordan!!!
Grip hastalığını corona’ya çevirdiniz Allah belanızı versin, yaşlı insanları hastahane’de öldürdünüz. İnsanları sadece korkutuyorsunuz bu sayılarla, vurulmayın bu aşıyı sakın, yarın birgün hastalık bu corona aşı ilaçın’dan cıkacak ve yarın birgün bunun’da ilaçını bulacaklar, uymayın uyanın uyanın.
Saygılar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@