Azerbaycan'dan Türkiye'ye orman yangınlarında ölenler için taziye mesajı

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Türkiye'deki orman yangınlarında hayatını kaybedenler için taziye mesajı gönderdi.

GENEL 30.07.2021, 14:01
Azerbaycan'dan Türkiye'ye orman yangınlarında ölenler için taziye mesajı

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Türkiye'nin farklı bölgelerinde çıkan yangınlarda hayatını kaybedenler için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a taziye mesajı gönderdi.

Aliyev mesajında, kardeş Türkiye'nin farklı bölgelerinde çıkan şiddetli orman yangınları ve sonuçlarının kendisini derinden üzdüğünü belirtti.

Erdoğan'ın liderliğindeki hükümetin attığı kararlı adımlar sayesinde azimli ve mücadeleci Türk halkının bu felaketi kısa sürede atlatacağından emin olduğunu kaydeden Aliyev, mesajında, "Azerbaycan hükümeti ve halkı, her zaman olduğu gibi bugün de kardeş Türk halkı ile dayanışma içindedir ve onun yanındadır." ifadesini kullandı.

Aliyev, şahsı ve Azerbaycan halkı adına, yangınlarda hayatını kaybedenlerin aile ve yakınlarına taziyelerini sundu yaralılara acil şifalar diledi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Ferşad 2 ay önce
Bize taziye lazım değil gelip müdahale edecek uçak teçhizat lazım kuru lafa gerek yok biz olsak yardıma uçma gideriz bırakacaksın yardımı afet geçiren ülkelere geberip gidecekler avuçlarunı ovuşturuyorlardır serefsizler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@