Gaziantep'e acı haber!

İran sınırında görev yapan Uzman Çavuş Ahmet Furkan Köse teröristlerin saldırısı sonucu şehit düştü.

Gaziantep'e acı haber!

Advertisement Advertisement

Gaziantep'te eniştesinin silahlı saldırısında anne, baba ve ablasını kaybeden Uzman Çavuş Ahmet Furkan Köse'nin, olaydan 3 gün önce göreve başlaması sayesinde bu saldırıdan kurtulduğu ortaya çıktı. Köse, bu olaydan 7 ay sonra görev yaptığı İran sınırında teröristlerin saldırısı sonucu şehit düştü.
Gaziantepli Uzman Çavuş Ahmet Furkan Köse, Iğdır'ın Aralık ilçesi Emince köyünde İran sınır hattı bölgesinde devriye görevi yapan Özel Harekat Komando birliklerine yönelik terör saldırısında şehit düştü. 
Şehidin Gaziantep'in Nizip ilçesi Bahçeli Mahallesi'ndeki yakınlarına acı haber ulaştı. Şehidin baba evine ve mahalleye Türk bayrağı asıldı. Şehit Köse'nin ailesi ile ilgili acı bir detay da ortaya çıktı. 

OLAYDAN 3 GÜN ÖNCE BAŞLADIĞI GÖREVİ HAYATINI KURTARMIŞTI

Şehidin, 20 Haziran 2018 tarihinde cinnet getiren eniştesi Eyyüp Y. tarafından evlerine yapılan baskında ablası Gülşen, babası Bekir ve annesi Gülsen Köse'yi kaybettiği ortaya çıktı. Şehit Uzman Çavuş Ahmet Köse'nin bu olaydan yaklaşık 1,5 ay önce ay önce uzman çavuş eğitimine başladığı öğrenildi. Eğitimlerini tamamlayarak izne çıkan şehit uzman çavuşun, acı olaydan 3 gün önce göreve başlamak için ailesinin yanından ayrılarak tekrar görev yaptığı Iğdır'ın Aralık ilçesindeki Bülent Aydın Hudut Karakol Komutanlığına döndüğü ortaya çıktı. 

ANNESİ, BABASI VE ABLASININ YANINA DEFNEDİLECEK

Acı haberin ardından şehidin köydeki dayısı ve diğer yakınları yasa boğuldu. Şehidin çok sevdiği annesi, babası ve ablasının yanına defnedilmesi için aynı mezarlıkta yer açıldı. Şehidin naaşı, baba evinin yakınındaki mahalle mezarlığında annesi, babası ve ablasının yanına defnedilecek 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 14:21

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
SALİH
SALİH - 1 yıl Önce

AYAKLARINIZA SAĞLIK. DÜN AKŞAM İYİ BİR UYKU ÇEKTİK.

ŞIMARTMAYIN
ŞIMARTMAYIN - 1 yıl Önce

Ya ben anlamıyorum ya bu taraftarı 2 gün önce küfür ettiklerimze bugün 1 galibiyetle yine zirveye cıkardık.Köze yazarları yerel medya gazateleri şımartyaın bu futbolcuları.Yönetim bu futbolculara ekrtra prim verecekmiş 1 maçla prim bu futbolcuların görevi o kadar farklı mağlubiyetten sonra yenmeleri lazımdı.o zaman 6-1 lik skordan 3-0 dan yenilgilerde kara geceyi bizlere yaşattıkları içinde ceza kesin.ŞIMARTYIN 1 MAÇLA FUTBOLCULARI.

G.KURT
G.KURT - 1 yıl Önce

DURMAK YOK ÇOK ÇALIŞMALIYIZ.SERİ GALİBİYETLER LAZIM.

Ekrem
Ekrem - 1 yıl Önce

Vermeyin şu izini. Gicik oliyorum glaibeyetlerden sonra izin verilmesine. Az da olsa bügün antrenman yapin.

banner426

banner204