Fransız kadından PKK yandaşlarına: Ne mutlu Türküm diyene

Fransa'nın Toulouse kentinde, PKK'nın terör örgütü olduğunu söyleyen Morgane isimli Fransız kadın, PKK yandaşlarının saldırısına uğradı.

Fransız kadın terör örgütü yandaşlarının yanına yaklaşarak 'PKK teröristir' deyip daha sonra 'Ne mutlu Türküm diyene' diye bağırdı. Kadını kurtarmaya çalışan iki kişi, terör örgütü yandaşları tarafından darp edildi. Olaylar sonrasında Fransız polisi yine şaşırtmadı ve terör yandaşlarına müdahalede bulunmadı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 5 ay Önce

Baştacı bir lafın. Ülkemizin havasını solan suyunu içip de hainlik yapanlara ders niteliğinde duruş sergilemiş. İsterim ülkesini yöneten siyasette pkk’yı terör örgütü olarak görsün bu gibi gösterilere izin vermesinler.

Ahmet
Ahmet - 5 ay Önce

Vay be mükemmel bir kadın. Süpersin. Büyük ihtimalle türktür ama fransada doğup büyüdüğü için Türkçe konuşamıyodur. Aslansın aslannn

Trabzon
Trabzon - 5 ay Önce

Şimdi bu fransız hükümeti bu eylemin yapıldığı şehrin valisi her neyiyse işte bunyeröristlere bu rahatlığı veriyorsa Allah bin türkü belasını versin.
Türkin Türkten başka dostu yoktur.

Cem
Cem - 5 ay Önce

Arkadaslar bu teröristlerin türk pasi var izin zamanlarinda ülkemize geliyorlar bunlari tek tek arastirmali politikamiz pasaportlari iptal edilmeli bunlarin cogu avrupada diyarbekirli bingölü tuncelili urfali bu sehirlerimizden sözde gelenler vatanimizi inanilmaz derecede kötülüyorlar bu kisilerin her sokak basinda dönerci dükanlari var acrupalilara vatanimizi kötülüyorlar avrupada hic birdönercide türk bayragimiz yok devletimiz bize biraz destekci olsa biz gurbetcilere temeli dönerdim biz gurbetci cocuklari olarak ne edecegimizi sasirdik avrupada tehlikedeyiz zaman beni hakli cikaracaktir Allah yardimcimiz olsun