banner555

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Fatih Terim ismi Trabzonspor Gündemine Nasıl Girdi?

Haber61 TV programları 17.10.2017, 15:25
Haber 61'de yayınlanan Taraftar Meclisi Programı'nda flaş bir bilgi izleyenlere aktarıldı. Okan Çıtlak ve Celal Kadıoğlu'nun beraber sundukları programda Fatih Terim İsminin Trabzonspor gündemine nasıl geldiği ve şimdiki süreç konuşuldu.
Yorumlar (2)
BOZKURT 4 yıl önce
Bu durum geçen yıldan beri şehrin dinamikleri tarafından dile getirildi ama ne fayda aynı vurdumduymaz ben yaptım olacak tavrı yönetimde de vardı, yani tencere yuvarlanmış kapağını bulmuştu. Denenmiş ve başarılı olamamışı tekrar etmek aptallığın daniskasıdır. Ersun YALAN ilk Trabzonspor serüveninde sivas maçında sınıfta kalmıştı, neden ikinci kez, üçüncü kez deneniyor. Neden yıllardır başarısızlık için elinden geleni yapıyor bu kulüp, bu şehir neden yanlış insanlara yanlış yönetimlere yönlendiriliyor. Asıl bunlar konuşulmalı ve bu durum şehir tarafından düzeltilmelidir.
BOZKURT 4 yıl önce
Futbol adamlarının, futbolla uzaktan yakından alakadar olanların genel düşüncesi, Trabzonspor kadrosunun ligi zorlayacak hatta şampiyon olacak kalitede olmasıydı. İyi futbolculardan oluşan bir takımı uyuşturacak, idmanlarda futbolcuların bireysel yeteneklerini, formunu, sabrını, futbol mantalitesini, kişiliğini, sağlık durumunu, fizik kapasitesini görecek, ona göre yerleşim planları kuracak, kadroya kendini kabul ettirecek, gerektiğinde laf dinleyecek, eksiklerini görüp düzeltme yolunu seçecek, takımı maça hazırlayacak, tribünleri ateşleyecek, birebir şehirle iletişim kuracak, şehirle aynı tasaları aynı sevinçleri paylaşacak olan teknik direktör dür. Ersun YALAN kurulan bu kadronun başında şehrin beklentilerine uymayan, her fırsatta şehirden uzaklaşan, takımı çalıştırmayan, bencil, kendini beğenmiş, yan gelip yatan hatta umurumda bile değilsiniz diye bas bas bağıran bir yapıdaydı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@