Elazığ'da son kişi de enkazdan çıkarıldı - İşte acı bilanço

Elazığ'da deprem sonrasında son kişi de enkazdan çıkarıldı.

Elazığ 27.01.2020, 15:46 27.01.2020, 16:03
Elazığ'da son kişi de enkazdan çıkarıldı - İşte acı bilanço

Elazığ depreminde hayatını kaybedenlerin sayısı 41'e yükseldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanı (AFAD) Mehmet Güllüoğlu, Elazığ'da deprem bölgesinde enkazdaki son vatandaşın cansız bedenine ulaşıldığını bildirdi. 

Gülloğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Elimizdeki bilgilere göre, enkazdaki son vatandaşımızın da cansız bedenine ulaşıldı. Şimdi enkazdaki tarama faaliyetimiz devam ediyor." ifadelerini kullandı.

Cenaze, enkaz altından çıkarılarak ambulansa alındı.

KAHRAMANLAR DUA İLE VEDA ETTİLER

Elazığ'da arama kurtarma çalışmalarına katılan ekipler son kişininde enkazdan çıkarılması sonrasında bir araya toplandılar ve dua ederek birbirlerine veda ettiler.

Elazığ'da son kişi de enkazdan çıkarıldı - İşte acı bilanço

Yorumlar (1)
DuRsUnTeMeL 13 ay önce
Suriyelilere harcanan paralarla deprem bölgelerindeki eski yapılar yıkılıp kentsel dönüşüm adı altında yenileri yapılabilir o insanlarımız ölmezdi. suriyeliler de istanbul da nargile çekip eğlensinler bu nasıl bir ülke? Bu ülkeyi yönetenlerin vicdanları ne durumda merak ediyorum? Enkaz altında kalarak ölen o yaşlı annelerin o şekilde değilde güzel ölme hakları yok muydu?? Ben akp ye hiçbir zaman güvenmedim hiç de oy vermedim verenleri vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum. Deprem sadece bizim ülkemizde olmuyor Japonya da oluyor hiç ölen olmuyor bizim ülkede yaşayan garibanların fıtratında ve ya kadrinde ölüm varmış gibi ülkeyi yönetenler bunu söylüyor başka ne söylüyorlar yaralarınızı saracağız yazık günah bende diyorum ki ölen anneleri çocukları geri getirebilecekmisiniz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@