banner372

Bakan Albayrak dün açıkladı! Sayı bir anda 100'ü geçti

Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na yoğun destek

Bakan Albayrak dün açıkladı! Sayı bir anda 100'ü geçti
banner432

"Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na ve bu kapsamda başlatılan indirim kampanyasına destek hızla büyüyor. Programın tanıtımının yapıldığı "enflasyonlamucadele.org.tr" internet sitesinden indirim kampanyasına katılan firma sayısı bir günde 100'ü aşarken, çok sayıda dernek, oda ve şirket de açıklamalarıyla programa desteklerini ilan etti

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın koordinesinde yapılan çağrının ardından "#TürkiyeKazanacak" etiketiyle dün faaliyete geçen "enflasyonlamucadele.org.tr" internet sitesinden indirim kampanyasına destek verdiğini belirten kurum ve kuruluşların sayısı hızla arttı.

HANGİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM OLACAK?

Bu kapsamda, Koç, Sabancı, Boyner, Eczacıbaşı, Yıldız, Doğuş Grubu, Teknosa, Koçtaş, Şok, A101, Metro, Migros, Carrefour, BİM, D&R, Beymen, Fabrika, Network, Kiğılı, Damat, MÜSİAD, TÜSİAD, YASED, TOBB, Sinpaş GYO, Bereket Sigorta, AOÇ, TMO'nun da aralarında yer aldığı 100'den fazla kuruluş kampanyaya destek verdiğini açıkladı.

BAKAN ALBAYRAK ENFLASYONLA TOPYEKUN MÜCADELE PROGRAMI'NI AÇIKLADI

Bakan Albayrak, Türkiye'nin, enflasyonla mücadelesinde başarıya ulaşması için kamu öncülüğünde başlatılan programın, özel sektörün gönüllülük esasına dayalı desteğini hedeflediğini belirtmişti.

TİCARİ KREDİ FAİZİ KAÇA İNİYOR? İŞTE CEVABI

Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na katkı sağlamak isteyen tüm firmalara, ürün ve hizmetlerinde yıl sonuna kadar asgari yüzde 10 indirim yapmaları çağrısında bulunulmuştu.

DESTEK VEREN FİRMALAR SİTEDE YAYINLANACAK

Öte yandan, siteye kayıt yaptırmasa da çok sayıda dernek, oda ve şirket de açıklamalarıyla kampanyaya destek verdiklerini bildirdi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
yazık
yazık - 8 ay Önce

bu yazdığınız firmaların neredeyse tamamı fahiş zamlar yaptı bim a 101 şok uçmuş durumda. ne süper değilmi birde burada reklamlarını yapıyorlar indirim yapmışlar gibi. insanların aklıyla alay ediyorsunuz. bu ne ahlaksızlıktır.

Ali Başkan
Ali Başkan - 8 ay Önce

Neden 2 aylık bu indirim ? Enflasyonu düşük gösterip Yılbaşı % 24 işçilerin ve aasgari ücretle çalışanlara zam vermemek için akepe Şark Kurnazlığı yapıyor olabilir mi :)

SIRADAKİ HABER

banner393