AK Parti'den asgari ücret açıklaması

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten MYK sonrası önemli açıklamalar

AK Parti'den asgari ücret açıklaması

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Çelik asgari ücret ile ilgili olarak, "Asgari ücret komisyonu, zamanında toplanacak. Herhangi bir şekilde takvimde oynama yok." dedi.

AK Parti Sözcüsü Çelik, AK Parti MYK toplantısı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Çelik, Asgari Ücret Komisyonu'nun zamanında toplanacağını ve herhangi bir şekilde takvimde oynamanın olmadığını aktardı. 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın, ekonomik saldırıların Avrupa'dan bir başkentten yapıldığı sözlerine ilişkin Çelik, “Ekonomik saldırının dış kaynaklı olduğuna dair çeşitli açıklamalar dinledik. Bunun dışarıda sistematik bir şekilde, belli açıklamalarla tırmandırılmak istenen bir süreç olduğu görülüyor. Bunun ilerde konuşulacak tarafları ve şimdi konuşulacak tarafları vardır. Şimdi konuşulacak tarafları bu kadardır. Benim bu konudaki suskunluğumdan bile bir sonuç çıkartırsınız. Saldırıların o gün kimlerin söylemleri ile gerçekleştiği, nasıl ortaya çıktığı her şekilde ortadadır. Türkiye bu kadar sistematik ve vahşi bir saldırıyı kendi imkan ve kapasitesiyle atlatmayı başarmıştır” diye konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 3 hafta Önce

Anadolu Ajansı’nın bireylerine Audi marka A8, A7 bağış yapın asgari ücreteliye emekliye memura geldiği zaman enflasyonu düşük göstererek ilk altı ayda %5 ikinci altı ayda %5 senede her şeye %200 zam asgari üçreteliye emekliye de %10 yeter da artar bile adaletin bu mu akp?

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 3 hafta Önce

Asgari ücretliye emekliye yapacağınız zam senede en fazla %10 olur. cumhurbaşkanının bu kriz ortamında top yokün enflasyonla mücadele söylemleri hikaye. Cumhurbaşkanı kendisine %26 yapılan zamma ses çıkarmıyor bu kırız ortamında %26 zammı kabul etmiyorum diyebilmişmidir? Dememiş kabul etmiştir. Sorgulayamayan zavallı millet...Reis diyorlar reis sadece kendi ailesinin reisi yandaşlarının reisi kimse masal anlatmasın. Yerel seçimlerde yine sorgulamayıp oylarınızı verin gitsin.

FATİH
FATİH - 3 hafta Önce

fındık fiyatları gibi onuda ağustos ayında açıklarsınız

Enayi
Enayi - 3 hafta Önce

La hangi baskent, niye demiysiniz ya, korkmayin söyleyin, yoksa budami yalan ,

Uğur s
Uğur s @Enayi - 3 hafta Önce

Bunların hayatı yalan

dd
dd - 3 hafta Önce

Açlık almış başını gidiyor zamanlar cabası asgariye zam 100tl görünüyor şuankı zamlardan 900tl yapsa ancak eşitlenir.

banner426

banner432

banner454

banner443

banner441

banner393