banner572

Trabzonlu Beyza LGS'de tam puan aldı

Trabzonlu Beyza'nın başarısını Balta duyurdu

Eğitim 25.06.2019, 09:58
Trabzonlu Beyza LGS'de tam puan aldı

Haber61 Haber Servisi

Dün açıklanan Liselere Geçiş Sınavında 500 tam puan alan Trabzonlu Beyza Aslanhan'a AK Parti Trabzon Milletcekili Muhammet Balta'dan tebrik geldi.

Türkiye 1.si olarak Trabzon'u gururlandıran Trabzon Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Ortaokul öğrencisi Beyza Aslanhan'ın başarısını sosyal medyadan duyuran Balta  "Liselere Geçiş Sınavında 500 tam puan alarak Türkiye 1. Olan Trabzon Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Ortaokul öğrencisi Beyza Aslanhan kızımızın başarısı bizleri ve tüm Trabzon'u gururlandırmıştır  Beyza kızımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.." ifadelerini kullandı.

Trabzonlu Beyza LGS'de tam puan aldı


Yorumlar (5)
Samet 2 yıl önce
Bilmeden yorum yapma benim çocuğumda oraya gidiyor. Orası proje okulu hem dinini öğreniyor hemde ilim öğretiyor. Ön yargılı olma git bak orada ne yapılıyor. Öğretmenleri çok kaliteli çocuklarla çok iyi ilgileniyorlar özel okuldan daha iyi diyebilirim. Müdür gerçekten çok çalışkan. Öncelik olarak sayısal ağırlıklı ama bunun yanında din eğitimide var.
Furkan 2 yıl önce
Güya imam-hatip mezunu bu kızımız ama eminim ki din kültürü dersleri yerine matematik işlemişlerdir. Sonra imam hatipler iyi okul oluyor. Külahıma anlat...
Rabia Aksoy 2 yıl önce
Açıkçası Mahmut Celalettin Ökten'de okumadım.Okulum Trabzon Aydınlıkevler İmam Hatip Ortaokulu ama bu okulu ziyaret ettim,orada eğitim gören yaşıtlarım var.Imam Hatipleri gerek Din öğretimi gerek akedemik başarı olsun gayet iyi temsil eden Türkiye'nin en iyi Imam Hatiplerin'den biri.Kendi okulumda da aynı şekilde hem dini eğitim,ahlâkı eğitim alırken aynı zamanda akedemik olarak çok yol aldık.Toplumda ki bu tabuların yıkılması benim ve tüm arkadaşlarım için çok önemli.Imam Hatip eğitiminin hem ahlâkı hem akademik yönden ilerlemek isteyen öğrenci ve velisine en iyisi olduğunu düşünüyorum.Yorumlarda ki düşüncenin neden kaynaklandığından bihaber olsam da yanlış ve önyargılı bir düşünce olduğunu düşünmekteyim.
Trabzonlu 2 yıl önce
Yo gayet din kültürü dersi yaptık matematikte yaptı başardık hayırdır sen
nevin demir 2 yıl önce
maşAllah tebrik ediyorum Rabbim başarılarını daim eylesin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@