banner556

Bakan Selçuk'tan yüz yüze eğitim mesajı! "Okullarımıza, normal hayatımıza geri döneceğiz"

Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan yüz yüze eğitim mesajı: "Hepimiz o günlere hazırlanıyoruz"

Eğitim 24.12.2020, 23:44
Bakan Selçuk'tan yüz yüze eğitim mesajı! "Okullarımıza, normal hayatımıza geri döneceğiz"

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Salgın bitecek. Hepimiz okullarımıza, normal hayatımıza geri döneceğiz. İşte, o zaman yapılacak çok iş var. Gün yok, gece yok, hafta sonu yok, tatil yok. Hepimiz o günlere hazırlanıyoruz. Oraya sağlıkla ereceğiz inşallah" dedi.

Milyonlarca öğrencinin yüz yüze eğitimle ilgili meraklı bekleyişi sürerken Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk'tan dikkat çeken bir mesaj geldi. Sosyal medya sitesi Instagram üzerinden bir fotoğraf paylaşan Bakan Selçuk, bakanlık binasında projeler üzerine çalıştığını ifade etti.

"SALGININ BİTECEĞİ GÜNLERE HAZIRLANIYORUZ"

Selçuk mesajında, "Bir yanda uzaktan eğitim çalışmaları, bir yanda salgın döneminde okulları açtığımızda yapılacak çalışmalar var ama asıl önemlisi, sonrakiler. Salgın bitecek. Hepimiz okullarımıza, normal hayatımıza geri döneceğiz. İşte, o zaman yapılacak çok iş var. Gün yok, gece yok, hafta sonu yok, tatil yok. Hepimiz o günlere hazırlanıyoruz. Oraya sağlıkla ereceğiz inşallah. Yapmak istediklerimizi, hayallerimizi, çizdiğimiz yolu hep birlikte tamamlayacağız. Salgın dönemi, durduğumuz değil; başka yollar da bulduğumuz bir dönem oldu. Ben, burası, yani Milli Eğitim Bakanlığı, projelerde çalışan binlerce meslektaşım, hep birlikte o günlere bir an önce kavuşmak gayretiyle çalışıyoruz. Biliyorum ki siz de bu dilekte ve kendi hayatlarınızda bu çabadasınız. Hep birlikte olacak, hep birlikte." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Saçmalık 4 hafta önce
Ya bu kadar saçma bişi olamaz asıl bu anaokullarini acmamaniz gerek sayın bakan çocuklar çok küçük ve salgın hastalıklar evrim geçirmiş durumda hangi akla anaokullarini aciyosunuz anlam veremiyorum çalışan ailelermis sorun soruyorum ozaman tatil dönemlerinde neyapiyorlarmis bu çalışan aileller çocuklarıni nere birakiyorlarmista virüs döneminde bırakacak yer bulamamışlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@