banner536

banner526

banner533

Bakan Selçuk açıkladı! Okullar 31 Ağustos'ta açılacak mı?

Milli Eğitim bakanı Selçuk okulların açıklaması ile ilgili açıklama yaptı.

Eğitim 09.07.2020, 11:29 09.07.2020, 11:36
Bakan Selçuk açıkladı! Okullar 31 Ağustos'ta açılacak mı?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, açıklamalarda bulundu.

Bakna Selçuk şunları söyledi;

"Okulların açılacağı hafta ne olacağını kimse bilemez. bizim için birinci öncelik öğretmen ve öğrencilerimizin sağlığı. 31 Ağustos'ta açılacak derken bunu temenni ediyoruz. Sağlıklı bir durum oluşursa , şartlar elverişli olursa bu tarihte açacağız demek istiyoruz. Aylardır hazırlanıyoruz.

Bir süre açmayın, uzaktan eğitime devam edin denirse biz buna hazırız. Seyrekleştirme modeli deneyin derlerse buna da hazırız. Neden hazırız, bir yıl sonrasının içeriklerini bitirmek üzereyiz. O kadar hazırız. Gereken her türlü tedbiri alıyoruz. Bize güvenin, yetkililere güvenin.

Bizim beklentimiz şu, verilere bakarız, ağustos sonu, eylül başında nasıl bir tablo varsa hareket planımızı ona göre uygularız. Her türlü altyapımız ve imkanımız fazlası ile var.

Biz LGS'de bir sınav verdik mi? Verdik. Bunu nasıl başardıysak, tamamını da böyle yapabiliriz. Riski gördüğümüzde ona göre tedbiri hemen alırız. Velilerimizin içi rahat olsun. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Kabine bunu sürekli olarak her anlamda ele alıyor."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
İbraam 1 ay önce
Yarın için bir planı olmaya bir idare tarafından yönetiliyoruz. Bir bakan birşey diyor, iki saat sonra başka bakan onu yalanlıyor. Üç saat sonrada efendi, ikisinde yalanlıyor. Allah bu vatanı korusun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@