7m


7m

hyundai

Yılan balığıyla kabızlık sorunu çözmeye kalkıştı! Doktorlar bile şoke oldu

Çin'in Jiangsu eyaletinde bir inşaatta görevli işçi, kabızlık sorunu nedeniyle canlı canlı 2 yılan balığı yuttu. Yılan balıklarının kabızlık sorununa iyi geleceğini düşünen işçi, 24 saat içinde hastanelik oldu. Arkadaşları tarafından hastaneye kaldırılan işçinin kalın bağırsaklarında yaklaşık 2 santimetrelik delik olduğu ortaya çıktı.

Dünya 17.01.2020, 08:24
Yılan balığıyla kabızlık sorunu çözmeye kalkıştı! Doktorlar bile şoke oldu

Çin'in Jiangsu eyaletinde görev yapan bir işçi, günlerdir yaşadığı kabızlık sıkıntısından kurtulmak için akıl almaz bir yola başvurdu. İki tane canlı yılan balığı yutan Çinli işçi, balıkların onu kabızlık probleminden kurtaracağına inandı.

ARKADAŞLARI TARAFINDAN ACİLEN HASTANEYE KALDIRILDI
Olay Çin'in Jiangsu eyaletinde bir inşaatta işçi olarak görev yapan şahsın, arkadaşları tarafından acilen hastaneye kaldırılmasıyla ortaya çıktı.

Yılanla kabızlık sorunu çözmeye kalkıştı! Doktorlar bile şoke oldu

DOKTORLAR ŞOKE OLDU
Şikayetinin sorulması üzerine, kabızlığından kurtulmak için 24 saat önce 2 tane yılan balığını canlı canlı yuttuğunu söyleyen adamı duyan doktorlar adeta şoke oldu.

GERÇEKLER ÇEKİLEN RÖNTGENDE ORTAYA ÇIKTI
Doktorlar, kabızlıktan kurtulmak için yılan balıklarını yuttuğunu iddia eden inşaat işçisini röntgen çekimine gönderdi. Ortaya çıkan sonuçlarda işçinin gerçekten de yılan balıklarını yuttuğu ortaya çıktı. Çekilen filmlerde yılan balıkları işçinin kalın bağırsaklarında tespit edildi.

Yılanla kabızlık sorunu çözmeye kalkıştı! Doktorlar bile şoke oldu

BAĞIRSAĞINDA YIRTIK VARDI
Röntgenleri detaylı şekilde inceleyen doktorlar, 51 yaşındaki erkek hastanın kalın bağırsağında yaklaşık 2 santimetrelik bir delik olduğunu da tespit etti.

,Yılanla kabızlık sorunu çözmeye kalkıştı! Doktorlar bile şoke oldu

AMELİYATIN ARDINDAN YOĞUN BAKIMA ALINDI
Acilen ameliyata alınan 51 yaşındaki işçi, ameliyatın ardından yoğun bakıma alındı. Bir kaç gün yoğun bakımda kaldığı öğrenilen işçi, servise alındıktan sonra taburcu edildi.

Yılanla kabızlık sorunu çözmeye kalkıştı! Doktorlar bile şoke oldu


Yorumlar (1)
Ali KAYA 2 yıl önce
Arkasından soksaydı daha az hasar olurdu sanırım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@