7m


7m

hyundai

Biden'den flaş açıklama! 3. dünya savaşı...

Biden, "Rusya'ya karşı elimizdeki seçenekler Üçüncü Dünya Savaşı ya da yaptırımlar" dedi.

Dünya 27.02.2022, 08:47 27.02.2022, 09:06
Biden'den flaş açıklama! 3. dünya savaşı...

ABD Başkanı Joe Biden, Rusya'ya karşı ellerindeki seçeneklerin Üçüncü Dünya Savaşı'nı başlatmak ya da Rusya'ya uluslararası hukuku ihlal etmenin bedelini ödetmek olduğunu belirterek, bu ülkeye geniş çaplı yaptırımlar uyguladıklarını ifade etti.

Biden, Brian Tyler Cohen'in Youtube kanalına verdiği röportajda, Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısına değindi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e ilk kez yaptırım uyguladıklarını dile getiren Biden, "Elimizde iki seçenek var, ya Üçüncü Dünya Savaşı'nı başlatıp Rusya ile tamamen bir savaşa gideceğiz ya da uluslararası hukuku ihlal eden bir ülkeye bedel ödeteceğiz." dedi.

Biden, kimsenin Rusya'ya karşı uyguladıkları ekonomik ve siyasi yaptırımların aniden sonuç vermesini beklemediğini, bu yaptırımların etkilerinin uzun vadede görüleceğini kaydetti.

Rusya'nın amacının NATO'yu bölmek olduğunu ancak bunu başaramadığını belirten Biden, "NATO'nun bir arada durması bir yana, Finlandiya ve İsveç konusunda olanlara bakın. Putin, istediklerinin tam tersi şeylerin yaşanmasına yol açıyor." diye konuştu.


Yorumlar (2)
Mantıksız 3 ay önce
Ohhh, ne güzel ! Dünyayı siz yarattınız ya, yok etmesini de bilirsiniz, sizi gidi Sahtekarlar !! Siz Politikacılar, hepiniz aynısınız !! Sizi aynı Kadın Dünyaya getirdi sanki, karakterleriniz aynı daha doğrusu karaktersizlğiniz !!
Ibrahim 3 ay önce
1ve 2 ncı dünya harbini bu siyonıstler çikardı.şimdide 3 dünya harbini çıkarmaya çalışıyorlar.hepsının ortak amacı israile hizmet etmek.büyük israil devletini kurdurmaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@