Almanya'da camilere tehditler sürüyor!

Almanya’da bir camiye daha tehdit mektubu gönderildi.

Almanya'da camilere tehditler sürüyor!
banner432

Almanya'da bugün Duisburg Merkez Camii'ne yapılan bomba ihbarının ardından Mannheim’daki Yunus Emre Camii'ne de benzer bir e-posta gönderildi. 

Almanya’da son haftalarda camilere yönelik yapılan bomba ihbarlarına yenileri ekleniyor. Bugün Duisburg Merkez Camii’ne yapılan bomba ihbarının ardından Mannheim’daki Yunus Emre Camii'ne de benzer e-posta gönderildi. Camiye bomba konulduğu ve yerel saatle 16.30’da patlayacağı şeklinde gelen e-posta cami yetkilileri tarafından polise bildirildi. Polis caminin etrafında güvenliği sağlarken, camiye girişler yasaklandı. 

Art arda gelen tehdit mektupları üzerine polisin Almanya genelinde camilerde güvenlik önlemlerini artırdığı belirtildi. 

Almanya'da camilere tehditler sürüyor!


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kalyoncu
Kalyoncu - 3 ay Önce

İngilizlerin kurduğu Vehhabilik, ve son 16 yıldır İkdidar Partisi eliyle yapılan Mezhepsizlik dayatması Işid gibi Nusra gibi başta CİA ve diğer ülkelerin gizli servislerinin kurduğu bu gibi oluşumlar Ehli Sünnet'e çok büyük zarar vermeye başladı, acilen İngilizlerin ve Yahudilerin kurduğu mezhepsiz Zikirsiz İlahiyat Fakülteleri, İmam Hatipler, Diyanet Kurumları yerine Osmanlı'nın uyguladığı Ehli Sünnet müdavimi Medrese sistemine geçilmeli

Ferd
Ferd - 3 ay Önce

Bizde kiliseleri kapatalım,ithalatı durduralım bakalım ne oluyor

İsmimiz
İsmimiz @Ferd - 3 ay Önce

Almanyayi ithalatı durdurmakla mı tehdit edeceksin. Adama gülerler. Hak aramanın tek yolu ergen tripleri atmak değil. Şu protesto için portal bıçaklayan , sahte dolar yakan ve abuk sabuk mallıklarla ülkeyi dünyada rezil edenlerin ağır bir terapiye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ama sayıları görüldüğü üzere azımsanmayacak kadar fazla.

banner472

banner441