ABD'den Kaşıkçı iddiasına yalanlama

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert, CIA’in Cemal Kaşıkçı’nın öldürülme emrini Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ın verdiği sonucuna ulaştığı haberlerini yalanladı. 

ABD'den Kaşıkçı iddiasına yalanlama
banner432

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert, İstanbul’da Suudi Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı hakkında Washington Post’ta çıkan iddia üzerine açıklamada bulundu. Sözcü Nauert, İstanbul’da Suudi Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın öldürülmesinde CIA’nın Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ı sorumlu tuttuğu yönündeki haberleri yalanladı. Nauert, "ABD hükümetinin nihai bir sonuca vardığını gösteren son rapor ve haberler yanlış ve gerçeği yansıtmıyor” dedi. Sözcü Nauert, açıklamasını şöyle sürdürdü: 
"Sayın Kaşıkçı, cinayetiyle ilgili çok sayıda cevapsız soru var. Dışişleri Bakanlığı olarak konuyla ilgili tüm gerçeklerin ortaya çıkarılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Cemal Kaşıkçı’nın öldürülmesine karışan sorumluları ortaya çıkarmak için diğer ülkelere ile de çalışmaya devam edeceğiz. Planlanan cinayete bağlı olanları sorumlu tutmak için ek tedbirler almaya devam edeceğiz. Ve bunu, ABD ile Suudi Arabistan arasındaki önemli stratejik ortaklık ilişkilerimizi sürdürerek yapacağız.” 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 09:55

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
tsli
tsli - 6 ay Önce

24 puan net alırız

Mehmet
Mehmet - 6 ay Önce

BU MAÇLARDA 20 PUAN ALIR

ayhan
ayhan - 6 ay Önce

İç saha maçları çok belirleyici olacaktır. Eğer her maç 30 bin üzeri oynarsak, 17 maçın 14 ünü rahat kazanırız. Belki 3 maç berabere biter. Bunun dışında dış sahada alacağmız her galibiyet artı puanlar demektir. Şampiyonluk mu? Belki şimdi hayal ama neden olmasın... Sahada çok inançlı, arzulu istekli bir takım var. Taraftar da bu şekilde olur ise neden olmasın.

Kj
Kj - 6 ay Önce

25 puan garanti

Şaban Kūçūk
Şaban Kūçūk - 6 ay Önce

Ilk 4 maç 12+ son 4 maç 8 olmak ūzere =20 puan alır20+7=27puanla ilk 3 sirada olur.

banner393

banner426

banner443

banner441