7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Duayen gazeteci Hasan Kurt Trabzon'daki gelişmeleri Oltaya Vuranlarda yorumluyor 28.06.2022

Haber 28.06.2022, 09:42

Trabzon’un duayen Gazetecilerinde Hasan Kurt, artık haber61.net ailesine katıldı.

Kurt, yılların tecrübe ve birikimini farklı bakış açısıyla yapacağı yorumlarla, her Salı sizlerle birlikte olacak. Hasan Kurt ile özdeşleşen, Trabzon’da yıllardır bir gazetecilik ekolü olan ‘ OLTAYA VURANLAR’ bundan böyle siz değerli okur ve izleyicimizle buluşuyor. İşte ilk programımız;

Yorumlar (3)
Marnalı 2 ay önce
Hasan bey, Şehir hastanesi ile ilgili değerlendirmenize kısmen katılmıyorum. Trabzondaki hastanelerin-bir kısmı dal hastanesi- dağınık olması hasta tedavisi için hekimlere zorluk çıkartıyor. Her ne kadar dal hastanesi de olsa hastaların tedavisinde diğer branşlara da ihtiyaç duyulur. Bu açıdan Şehir hastanesi derli toplu ve eğitim Araştırma hastanesi ölçeğinde tek kamu hastanesi olacak. Farabi'ye alternatif bir hastannein olması gerekir. Trabzon'un doğusu ve batısında 2 büyük hastane acil ve diğer poliklinik işlemlerinde verimli olur. Haçkalı ve diğer bahsettiğiniz hastaneler istenilen sağlık hizmetlerinde eksik kalır. Yeri konusu tartışılabilir.
samet61 2 ay önce
Belediye ille de bi yatırım yapmak istiyorsa devlet arazilerinden ve istimlak şeklinde çağlayan'a TOKİ'yle anlaşıp 200 ila 1000m2 lik 700-800 tane dükkan yapsın tüm sanayiyi oraya taşısın. Yeni açılacak tünelle beraber tüm trafiği de rahatlatmış olur. İş imkanı da doğar. Arsin ve Şinik Org. gibi yerler de dükkanı olan firmaları da sokmasınlar oraya..!! Bunuda 2 etap şeklinde yapsın, 2. etapda da Fatih ve Bağkur sanayilerini taşısın oraya şehrin merkezi pamuk olur.
Ali 2 ay önce
Bu hastane yatırımı ölü yatırımsa Desteklediğiniz biri varsa o gelsin de ölü olmayan yatırım yapsın memnun kalalım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@