7m


7m

hyundai

Gülümse Yeter 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gülümse Yeter yeni bölümüyle izleyici ile buluştu

Dizi - Film - TV 06.09.2016, 23:32 21.09.2016, 15:00
Gülümse Yeter 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'de bu yaz yayın hayatına başlayan Gülümse Yeter 8. bölüm ile ekranlara geldi. Sevilerek izlenen dizi bu hafta yeni bölümüyle yine oldukça beğenildi. Gülümse Yeter 9. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak

Geçen hafta neler oldu?


Sokak ortasında aniden Sarp'ı öpen Yasemin, duygularını apaçık belli etmiştir. Neye uğradığını şaşıran Sarp'ın kafası karışır, hisleri birbirine girer. Yasemin ve Gül'ün arasında kalan Sarp için şimdi duygularını sorgulama zamanıdır. Sarp'ı tekrar  çalışmaya ikna eden Cem, durumu fırsata çevirmeye çalışır. Yasemin'e yaptığı büyük sürprizle sevgisini kazanmaya çalışır. Seçil'in gelmesiyle gerçeklerle yüzleşen Gül, hastanede bir sürprizle daha karşılaşır. Kemal'in kendini affettirme çabaları Gül'ün işini daha da zorlaştırırken, bir taraftan da mesleğine tutunmaya çalışır. Ayten'in grevinin devam etmesiyle ev işleri Nermin'in başına bela olur. Bu grevin acısını da sözünden geri adım atmayan Hasan Efendi çeker. Ansızın evde karşılaştıkları beklenmeyen misafir, Özdemir'leri yeni bir maceranın içine atar. Bu macerada Lütfü için yeni bir umut ışığı doğar.

  Sevilen dizide neler olacağına dair ipuçlarını barındıran fragman yine ilgi çekici. Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği "Gülümse Yeter"in, başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin rol alıyor.  "Gülümse Yeter", hem kahkaha hem de aşk dolu yeni bölümüyle bu akşamı saat 20.00'de Show TV'de!


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@