Asla Vazgeçmem finale doğru. Yiğit Nur'u Affedebilecek mi?

Asla Vazgeçmem, büyük finale son 3 bölüm ile Perşembe akşamı saat 20.00’de

Asla Vazgeçmem finale doğru. Yiğit Nur'u Affedebilecek mi?
Ekranların sevilen dizilerinden Asla Vazgeçmem adım adım büyük Final'e yaklaşıyor.

Sevilen dizi "Asla Vazgeçmem" finale giderken heyecanlı bölümüyle perşembe akşamı saat 20:00'da hayranlarıyla show tv ekranlarında buluşacak.

Asla vazgeçmem 57.bölüğmde Yiğit Nur'u affedebilecek mi?

işte bu hafta olacaklar.

Asla vazgeçmem 57.bölüm fragman da.“Asla Vazgeçmem”in 57. Bölümünde; Aradan 3 ay geçmiştir. Nur demir parmaklıklar ardında Yiğit’in geleceği günü beklerken, Yiğit; yürüyemeyen oğlu Mert’i İclal ile birlikte fizik tedaviye götürmektedir. Nur’un tüm kalbiyle yanında olan Fatih artık duygularını saklamak istemez. Gerekirse Yiğit’i karşısına almaya hazırdır.

İclal ve Aytül yaşananları kabullenememiş, yürekleri soğumamıştır. Aytül, Nur’u hapishaneden sağ çıkartmamayı kafasına koymuştur. Herkes ‘adalet’ gününü beklemektedir. Hak yerini elbet bulacaktır. Diğer yandan doğum yaparken ölümden dönen Elmas ,bebeğiyle hala hastanededir. Cahit ve Nazan planlarını yapmış, Aslan bebeğin küvezden çıkacağı günü beklemektedir. Nazan, Cahit ve Aslan bebek Elmas’dan uzakta yeni hayatlarına başlayacaktır. Emin ve Yaren aşkı devam ederken aylar sonra karşılaşan Yağmur ve Emin birbirlerini unutabilmiş midir? Nur, Aytül’ün ölüm tuzağından kurtulup tahliye olabilecek midir? Yiğit Nur’u affedebilecek midir? 
Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2016, 16:45


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner421