Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Leon ve Cevdet caninin peşinde

52. bölümüyle seyirci karşısına çıkan Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor.

Dizi - Film - TV 12.04.2018, 22:49 12.04.2018, 22:58
Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Leon ve Cevdet caninin peşinde

Vatanım Sensin 52. bölümü ile ekranlara geldi. Kanal D'nin beğenilen dizilerinden Vatanım Sensin bu akşam yayınlanan 52. bölümünde, Yunanistan'da ilan edilen seferberlik, Filippos'un yeni planlarını devreye sokmasına neden oldu ve ortalık karıştı. Vatanım Sensin 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diziseverler şimdiden aramaya başladı. 

Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Leon ve Cevdet caninin peşinde

VATANIM SENSİN 52. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cevdet, Güney Cephesi’nin kapanması yolunda büyük bir adım atsa da Filippos’un son hamlesiyle Doğu Cephesi yeniden karışmış, Türk Ordusu'nun gücü tek cephede toplanamaz hale gelmiştir. Hilal yeni durumunu kabullenmekte güçlük çekerken, ne Leon ne de ailesi onun umutsuzluğa teslim olmasına izin vermeyecektir. Böylece Cevdet ve Leon, Hilal’i bu hale getiren caninin izini sürmeye başlarlar. Ancak failin kimliği onları yepyeni bir şüpheye iter.

Filippos ise Yunanistan’da ilan edilen seferberliğin yardımıyla Türklerin üzerine yürümek için büyük bir ordu kurmuştur. İki ordu cephede karşı karşıya gelmeye hazırlanırken, Filippos kendi planlarını uygulamak için harekete geçer.
VATANIM SENSİN 53. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Peki Vatanım Sensin 53. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@