Tolgshow'da dikkat çeken güzeller! Masge Grubu hakkında...

Tolgshow'da bu haftanın dikkat çeken konuğu güzellikleriyle dikkat çeken 4 kadından oluşan Masge grubu oldu. Melsum Erdost, Pelin Sude Çelikkol,Gökçe Özgül ve Aylin Yeliz Gündoğdu bu hafta programın konukları olacak.

Dizi - Film - TV 24.02.2018, 18:01 16.09.2018, 10:58
Tolgshow'da dikkat çeken güzeller! Masge Grubu hakkında...

Fox tv'de ekranlara gelen Tolga Çevik'in Tolgshow programı herkesi gülmekten kırıup geçirmeye devam ediyor. Bu hafta TOLGSHOW'un konukları Masge ve Kerem Alışık olacak. Ekranlarda yeni görünen ve güzellikleriyle düikkat çeken 4 kadın üyeden oluşan Masge grubu, fragmanların yayınlanmasuyla birlikte bir anda gündem oldu. Peki Masge grubu kimlerden oluşuyor? İşte detaylar.

Bu hafta yayınlanacak olan Masge grubunun 4 güzel üyesi bulunuyor. Bir çok tanınmış şarkıyı kendi tarzlarıyla yeniden söyleyen grup, Melsum ErdostPelin Sude Çelikkol,Gökçe Özgül ve Aylin Yeliz Gündoğdu'dan oluşuyor. Her biri müzikle yıllardan beri iç içe olan grubun üyeleri güzelliklerinin yanı sıra başarılı performanslarıyla da özellikle sosyal medyada isimlerinden söz ettiriyor. TOLGSHOW programının yayınlnmasının ardından Masge'nin hayranlarının oldukça fazla artacağı da şimdiden tahmin edilebiliyor.

Masge ınstagram adresi
 
Tolgshow'un yeni bölümü 24 Şubat Cumartesi günü ekranlara gelecek.


Tolga Çevik kimdir?

1974 tarihinde İstanbul’da doğan Tolga Çevik, Aslen Mersin’lidir. Lise döneminden itibaren oyunculukla ilgilenen oyuncu üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda okumak istemiş ancak kazanamamış, bunun üzerine Yeditepe Oyuncuları adlı tiyatroya katıldı. Celile Toyan ve Göksel Koray gibi ünlü isimlerden ders alan Tolga Çevik kendisini geliştirmekten çekinmedi. Eğitimini ABD’de devam ettiren Çevik, Sahne Sanatları bölümünden başarı ile mezun oldu. ABD’de ünlü aktör Robin Williams’den ders aldı. Türkiye’ye dönen Çevik B.K.M’ye katılarak Bana Bir Şeyler Oluyor adlı tiyatroda oynadı. Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Vizontele, Vizontele Tuube  ve Organize İşler filmlerde rol aldı. Arkadaşım Hoşgeldin adlı tiyatro oyununda 2013 yılından beri oynayan oyuncu Cem Yılmaz’ın kız kardeşi Özge Yılmaz ile evlendi. Bir kız (Tuna), bir erkek (Tan) adında iki çocuğu bulunmaktadır. 2009-2010 yılları arasında uzun dönem askerlik yaptı.

Yorumlar (2)
kvdlklsb 7 ay önce
turkish mashupppppppppp
büsra dagg 1 yıl önce
Aylin yeliz gündogdu müzik ögretmeni be fenerbahçeli .4 kizdan en güzeli Aylin Yeliz Gündogdu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@