7m


7m

hyundai

Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden isim

Survivor All Star'da adana veda eden isim ada konseyi ile belli oldu.

Dizi - Film - TV 19.06.2022, 10:47
Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden isim

Survivor All Star'da büyük finale sayılı günler kala adaya veda eden isim belli oldu. 

TV8 ekranlarında yayınşlanan ve çok sayıda izleyici kitledine sahip olan Survivor'da kritik bir ada konseyi yapıldı. Konseyde adaya veda eden ismi her zaman olduğu gibi Acın Ilıcalı açıkladı. 

Kıran kırana mücadelenin devam ettiği yarışmada üçüncü ve dördüncü eleme adayının belli olmasının ardından eleme heyecanı yaşandı. 

Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden isim

OGEDAY ADAYA VEDA ETTİ

Avatar Atakan'ın vedasının ardından bireyselliğin başladığı yarışmada Survivor Ogeday'ın elenmesi hayranlarını üzdü. Survivor All Star'da eleme konseyinin heyecanı yaşandı. Berkan, Ogeday, Hikmet ve Nisa'nın potada olduğu ve rakiplerinden daha az SMS alarak adaya veda etmek zorunda kalan isim Ogeday Girişken oldu. Konseyde karar açıklandıktan sonra Nisa ise gözyaşlarına boğuldu.

Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden isim

"ÇOK DEĞERLİ İNSANLAR TANIDIM"

Şampiyonluk için güçlü isimler arasında gösterilen ancak sakatlığı nedeniyle tam performans gösteremediğini söyleyen Ogeday veda konuşmasında şunları söyledi;

"İyi ki gelmişim iyi ki sizi tanımışım. Şampiyon olmam bir dahaki sene olacağım anlamına gelmiyordu. Her şeyi unutarak sıfırdan başladım, eskiyi unutarak geldim. Çok değerli insanlar tanıdım, çok değerli insanlarla tanıştım. Burada olduğum için asla pişman olmadım. Psikolojik olarak çok düşüşlerimiz oldu. Fiziksel olarak çok düşüşlerimiz oldu ama ne olursa olsun bir şekilde toparladık ve devam etmek istedik. Elendiğim için mutsuzum ama bu 8 tane güçlü ismin arasında kalabildiğim için de bir o kadar mutluyum. Benim için burada hikaye bitiyor ama normal hayatım devam ediyor."

Survivor'da kim elendi? İşte adaya veda eden isim


Yorumlar (1)
Hasan Usta 2 hafta önce
bu sıkıntılı program ne zaman kaldırılacak ekranlardan bu yarışma değil başka bir şey

Gelişmelerden Haberdar Olun

@