Sen Anlat Karadeniz ekrana kilitledi - Sen Anlat Karadeniz 2. Bölüm Fragmanı

İstanbul’da başlayan ve Trabzon’a uzanan Sen Anlat Karadeniz izleyiciyi ekrana kilitledi. Şimdi herkes yeni bölümü merak ediyor. Sen Anlat Karadeniz 2. Bölüm Fragmanı ve detaylar haberimizde.

Sen Anlat Karadeniz ekrana kilitledi - Sen Anlat Karadeniz 2. Bölüm Fragmanı

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan yeni dizi Sen Anlat Karadeniz izleyiciyi ekrana kilitledi. Şimdi ise herkes yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Sen Anlat Karadeniz 2. Bölüm Fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.


Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın başrollerinde oynadığı dizinin ilk bölümü bu akşam ekranlara geldi.

Sen Anlat Karadeniz ekrana kilitledi - Sen Anlat Karadeniz 2. Bölüm Fragmanı

İlk bölümde neler oldu?

On altı yaşındayken kapatıldığı evde, sekiz senedir Vedat Sayar'ın karısı olmaya mecbur bırakılan Nefes'in hayatındaki tek güzel şey yedi yaşındaki oğlu Yiğit'tir. Bu sekiz yıl boyunca gece gündüz gördüğü şiddete boyun eğmeyen Nefes, her fırsatta oğlunu da alarak kaçmaya çalışır. Ama her defasında yakalanır, kapılar tekrar üstüne kilitlenir ve yine şiddete maruz kalır. Her kurtulma girişimi başarısızlıkla sonuçlanır, ta ki Tahir Kaleli ile karşılaşana kadar.

Tahir Kaleli, nam-ı diğer Deli Tahir, Karadenizli muhafazakâr bir ailenin oğludur. Ailenin sahip olduğu kum şirketinde masa başında oturacağına, kum gemilerinde kaptanlık yapmayı, koca koca direklerin tepelerinde makara yağlamayı tercih eden asi, mert, gözü pek, korkusuz bir Karadeniz delikanlısıdır. Tek derdi onu köyün en uslu kızıyla evlendirmek isteyen annesi Saniye'dir. Ancak Sayar Beton'la anlaşma imzalamak için geldikleri İstanbul'da, Tahir'in hayatı sonsuza kadar değişecektir. Vedat Sayar, Kaleli ailesini akşam yemeğine çağırınca Tahir'le Nefes tanışırlar. Tahir Nefes'e ilk gördüğü anda vurulur ve kısacık bir andan sonra evli barklı kadına bakmanın ağırlığını hissedip bakışlarını da ilgisini de Nefes'den çeker, ta ki o narin bileklerde şiddet izlerini görene kadar.

Vedat, hasta kafasıyla karısına bileğindeki morlukları soran Tahir'i yanlış anlar; bileklerini gösterdiği için Nefes'i suçlar ve ceza olarak parmaklarını kırar. Bu artık son noktadır. Nefes kocasının misafirlerle ilgilenmesini fırsat bilerek oğlunu alır ve kaçar. Misafirlerin aracının bagajına binen nefes uyuya kalır ve Trabzon’a kadar onlarla gider. Bagajda Nefes’i ve oğlunu gören Tahir ona yardım ederek yengesi ile elini tedavi ettirir. Vedat adamlarını toplar ve Trabzon’a gelerek karısını ve oğlunu almaya çalışır. Tahir vermemek için direnirken uçurumun kenarında silahlar çekilir. Nefes, tahir ve küçük Yiğit uçurumdan denize atlar. İlk bölüm burada sona erer.

2. Bölüm Fragmanı

Herkes tarafından merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz’in ilk bölümü sonrasında her kes ikinci bölümde neler olacağını merak ediyor. İşte ikinci bölüm fragmanı 

 
Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2018, 23:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail
ismail - 2 yıl Önce

şive kullanımı çok yapmacık osman sınavdan taha başarı bir dizi beklerdim açıkcası

Erdem
Erdem - 2 yıl Önce

Saçma sahneler çok doğallıktan uzak

SIRADAKİ HABER

banner513