Sen Anlat Karadeniz'de türkülü atışma - 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son dönemin en çok izlenen dizilerinden olan Sen Anlat Karadeniz 30. bölümüyle ekranlara geldi. Bu hafta neler oldu, Sen Anlat Karadeniz 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı ? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 15.11.2018, 11:43 15.11.2018, 12:42
Sen Anlat Karadeniz'de türkülü atışma - 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz 30. bölümü ile yine herkezi ekran başına kilitledi. İzlenme rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz'in 31. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı .

Dizinin bu haftaki bölümüne kaynana Saniye Hanım ile gelin Asiye'nin türkülü atışması damga vurdu. İkilinin birbirlerine atma türkülerle seslendikleri anların görüntüleri sosyal medyada günün konusu oldu. 

İşte Sen Anlat Karadeniz'de Saniye ile Asiye'nin türkülü atışması;

30. bölüm özeti

Nefes Vedat'ı öldürmeye teşebbüsten tutuklanırken ilk kez yalnız olmadığının farkındadır. Arkasında kocaman bir aile olduğunu bilen Nefes, Vedat'ın özgürlüğüne karşılık boşanmasını istediğini duyunca ne yapacak? Vedat'ın isteğine boyun eğecek mi, yoksa özgürlüğü pahasına Tahir'i, ailesini mi tercih edecek? Vedat'ın, arkasından iş çevirdiğini öğrenen Fikret büyük bir sürpriz hazırlıyor. Fikret, Vedat'ın karşısına kimi çıkaracak? Vedat'ın ihanetinin cezası ne olacak? Vedat'ın planına karşı Tahir'in de bir planı vardır. Nefes'i kurtarmak için Tahir ne yapacak?

29. bölümde neler olmuştu?

Yiğit'i kurtaran Tahir baba olma sevincini yaşıyor. Ne pahasına olursa olsun Yiğit'i geri vermemeye kararlı olan Tahir, bunun için her şeyi yapmaya hazır. Tahir gözünü karartmış olacakları beklerken, Vedat'ın harekete geçmesine kim engel olacak? Saniye oğullarının başına bir şey geleceğinden endişelenirken kendi başındaki derdin farkında değildir. Saniye'nin karşısına çıkan Fikret, onu geçmişten gelen büyük günahıyla yüzleştiriyor. Saniye'nin büyük sırrı ne? Tahir ve Nefes Vedat'tan korkmadan yaşamaya kararlıdır. Onlar hiç tatmadıkları mutlulukları yaşayıp, aile olmanın tadını çıkarırken, Vedat hain planlarını gerçekleştirmek üzeredir. Vedat'ın Nefes'e dair elindeki büyük koz ne?Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@