Sen Anlat Karadeniz 26. bölüm fragmanından sonra 2. fragman da yayınlandı

Sen Anlat Karadeniz 26. bölüm 2. fragmanı izle

Dizi - Film - TV 14.10.2018, 15:40 14.10.2018, 15:51
Sen Anlat Karadeniz 26. bölüm fragmanından sonra 2. fragman da yayınlandı

ATV ekranlarında izleyici ile buluşa ve izlenme rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz 25. Bölümü ile ekranlara geldi.  Şimdi ise herkes yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm fragmanı ve bütün detaylar bu sayfada olacak.

Yeni bölümü ile yine herkesi ekran başına kilitleyen Sen Anlat Karadeniz de yeni bölüm herkesi merak içinde bıraktı. İzleyiciler yeni bölümde neler olacağı ile ilgili olarak sosyal medyada ve internette arama yapıyor.

26. bölüm 2. fragmanında tahirin camide dua ettiği görülüyor. Nefes'in ise yoğun bakımda durumunun kötüye gittiği ve doktorların müdahale ettikleri görülüyor. Tahir'in ağzından ise "inan bana mavi tüylü geyik her şey çokl güzel olacak sözleri dökülüyor

Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm 2. fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm Fragmanı 

Sen Anlat Karadeniz 25. Bölümde neler oldu?

"Yalvarıyorum Tahir sana, yalvarıyorum. Ne olur teslim olma!"

Tahir, Mustafa'nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamaz. Vedat'la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aşar. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı? Murat, Nazar için endişelenirken sevdiğinin kendisi için Vedat'la olduğunun farkında değildir. Murat için çok büyük bir bedel ödeyen Nazar, her şey için çok geç olduğunu düşünmesine rağmen Murat'ın elinden tutabilecek mi? Tahir vicdanının sesini dinleyip teslim olmaya karar verir. Zalimliğinin bedelini özgürlüğüyle ödemeye hazır olan Tahir, beklediğinden büyük bir bedel mi ödeyecek? Vedat'ı gömdüğü mezara girerken yanında kimi sürükleyecek?

Sen Anlat Karadeniz 26. Bölüm Fragmanı – 25. Bölümde neler oldu?Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@