Sen Anlat Karadeniz 16. Bölüm Fragmanı (Evlilik) - 15. Bölümde neler oldu?

Sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz heyecan dolu 15. Bölüm ile ekranlara geldi. Evlilik hazırlıklarının yapıldığı dizide gelecek hafta neler olacak? Sen Anlat Karadeniz 16. Bölüm Fragmanı ve daha fazlası bu sayfada.

Dizi - Film - TV 02.05.2018, 21:31
Sen Anlat Karadeniz 16. Bölüm Fragmanı (Evlilik) - 15. Bölümde neler oldu?

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ve her hafta zirvede yer alan Sen Anlat Karadeniz heyecan dolu 15. Bölümle izleyiciyle buluştu. Evlilik hazırlıklarının yapıldığı bölüm sonrasında izleyiciler gelecek hafta yayınlanacak olan bölümü merakla bekliyor. Sen Anlat Karadeniz 16. Bölüm Fragmanı ve tün detaylar haberimizde.

Sen Anlat Karadeniz 16. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan bölüm sonrasında herkes gelecek hafta neler olacağını nefeslerini tutarak bekliyor. Sen Anlat Karadeniz 16. Bölüm fragmanı yayınlandığında burada olacak.

Sen Anlat Karadeniz 16. Bölüm Fragmanı (Evlilik) - 15. Bölümde neler oldu?

15. Bölümde neler oldu?

"Nefes ile Tahir evlenecekler!"

Tahir, Yiğit için evlenme kararını bi kere almıştır; ok da yaydan çıkmıştır. Ona karşı olan tüm sesleri bastırır, hedefe kitlenir. O ses Nefes'in sesi olsa bile. Zaten yaylada söylediği "Vedat'ın artığıyla evlenecek misin?" sözünden dolayı Nefes'e çok kızgındır. Nefes'in söylediği hiçbir şeyi dinlemez, evleneceklerini herkese açıklar, ailesinin de, Nefes'in de karşısında dağ gibi durur.

Nefes için ise evlilik keskin bıçaktır. Evlense yanacaklar, evlenmese yanacaklar. Büyük çelişkisinin içinde çırpınırken, hayatının herkesten sakladığı en büyük acısı, onu uykularında yakalamaya başlar. Nefes'in evleneceği haberini alıp öfkeden çıldıran Vedat, bu evliliği engellemek için hazırladığı planını devreye sokar. Tahir ise Vedat'ı engellemeye çalışırken, geçmişte Vedat'ın canını bağışlamasına sebep olan sırrın iziyle karşılaşır.

14. Bölümde neler oldu?

"Sendeki tüm kötü anıların yerine iyilerini koyacağım..."

Yiğit'in geçici velayetini kazanan Vedat, yine şeytani bir planın peşine düşer ve oğlunu da alıp otelden ayrılır. Yiğit'in nerede olduğunu bilememek Nefes'i ve Tahir'i çılgına çevirir. Bir de gayrı ahlaki hayat iddiası yüzünden Nefes Tahir'i kendisinden uzak durmaya zorlayınca, güçlü takımın her bir üyesi ayrı ayrı yerlere savrulur ve ayrı ayrı yanarlar. Deli Tahir yine deliliğini yapar ve herkesin tekrar bir araya gelmesini sağlar. Ama bu delilik, Vedat'ın daha büyük bir planı devreye sokmasına neden olur. Nefes ve Tahir'in bu plana verdikleri karşılık, Vedat'ın asla tahmin edemeyeceği bir şeydir.

13. Bölümde neler oldu?

Aşk engel tanımıyor!

Vedat, sistemli bir biçimde, tüm silahlarıyla Nefes'in üzerine gelmeye devam etmektedir. Berrak'tan sonra şimdi de Nefes'in karşısına babasını çıkarmıştır. Babasıyla tam da velayet mahkemesi sabahı karşılaşmak, Nefes'i çok sarsar ve kanında ilacın, ruhunda babasının zehriyle ilk duruşmaya çıkmak zorunda kalır. Üstüne bir de babasının bütün köye Nefes'in nikahlı kocasını bırakıp Tahir'e kaçtığını söylemesi, sadece Nefes'in değil ona destek olan insanların da zor duruma düşmesine neden olur. Yiğit de, bu zor durumdan nasibini alır ve çocuk kalbiyle annesinden ayrılma ihtimaliyle başa çıkmaya çalışır. Vedat, hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Ama Vedat'ın anlayamadığı bir şey vardır; inanç. Nefes'in yolculuğu çok zor bir yolculuktur ama Nefes ve onun yoluna başını koyan Tahir birbirlerine inanmaktadırlar. Tahir, geçmişte Nefes'in yüreğinde açtığı yarayı, bu sefer başkalarının açtığı yarayı inancıyla iyileştirerek telafi edecektir. Deli Tahir'in akıllıca bir hamlesi, Nefes'i, bu zor yoldaki en önemli engellerden birinden kurtarır. Ama aynı Tahir'in Nefes'le Yiğit için yaptığı bir delilik, hiç beklemedikleri bir anda karşılarına çıkıp onları çok zor duruma sokacaktır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@