Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı - 11. Bölümde neler oldu?

Her hafta izleyiciyi soluksuz bir şekilde ekran başına kilitleyen Sen Anlat Karadeniz 11. Bölümü ile izleyici ile buluştu. Yayınlanan bölümde neler oldu? Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm Fragmanı ve bütün ayrıntılar bu sayfada olacak.

Dizi - Film - TV 04.04.2018, 20:50 13.07.2020, 14:03
Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı - 11. Bölümde neler oldu?

Reytinglerde her hafta ilk sırada yer alan ve rakiplerine fark atan, izleyicinin nefes almadan takip ettiği Sen Anlat Karadeniz 11. Bölümü ile ekranlara geldi. Yayınlanan bölüm sonrasında yeni bölüm Fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm Fragmanı ve büyün detaylar haberimizde olacak.


Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm Fragmanı

Gelecek hafta yayınlanacak olan bölme dair önemli ipuçlarını barındıran Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı.


YİNE ZİRVEDE

Sadece reytinglerde değil sosyal medyada da zirvede yer alan Sen Anlat Karadeniz bu akşam “endelitahir” etiketi ile sosyal medyada yine zirveye oturdu. Geçtiğimiz haftaya dair özet bölümünün yayınlandığı saatlerde dahi Türkiye gündemine oturan dizi hakkında kısa sürede binlerce mesaj paylaşıldı.

Sen Anlat Karadeniz 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı - 11. Bölümde neler oldu?


Sen Anlat Karadeniz 11. Bölümde neler oldu?

"Ben deli değilim!"

Mahkemenin şiddet uygulayan bir babaya velayet vermeyeceğini bilen Vedat, Nefes'in akli dengesinin yerinde olmadığını iddia eden bir dava dilekçesi hazırlamıştır. Böylece Nefes'in şiddet iddialarını uydurduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Berrak'ın verdiği ilaç yüzünden halüsinasyonlar gören Nefes, Tahir'in zoruyla psikolojik destek almaya başlar. Ancak bu süreçte duyduğu bir şey, Tahir'i delirtir. Artık onun için tek bir yol kalmıştır; Vedat'ı Karadeniz'e gömmek. Vedat'ı öldürmekle arasındaki tek engel ise inancıdır. Mustafa'nın Yiğit'i kurtarmasının yankılarının sürdüğü Kaleli Ailesi için bahar erken gelmiştir. Hiçbirinin Tahir'in delice planından haberi yoktur. Tahir herkesle sezdirmeden vedalaşır. Vedat'ı kaçıran Tahir cinayeti işleyecek midir? Tahir ve Nefes aşkı sonsuza kadar hapsolacak mıdır?

Sen Anlat Karadeniz 10. Bölümde neler oldu?

Konak'ta başkaldırı var!

Tahir gemileri yakar ve onun sevdiği kadına zulmeden ailesiyle hesaplaşır. Vedat zulmedince boğazına sarılmaktadır ama öz anası, abisi yapınca gitmekten başka çaresi kalmamıştır. Tahir'in daha fazla canı yanmasın diye burdan götürmek için ısrar ettiği Nefes'in ise aklını kurcalayan büyük bir soru vardır. Kaleli Konağı'nda, Asiye'nin grevi vardır. Asiye, kaynanasını ve kocasını cezalandırmak için ev işleri boykotuna gider. Ancak Mustafa'nın bütün ailesine bir sürprizi olacaktır. Vedat ise Truva atı misali kullandığı Berrak'la, şimdiye kadar ilmek ilmek hazırlandığı planını devreye sokar. Nefes'i derinden sarsacak büyük plan, nihayet başlamaktadır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@